Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sony Ericsson Z520i

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Telekomunikacije, GSM, GPRS, UMTS, radioamaterstvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
u2



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Prispevkov: 345
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 10, 2009 13:45:35    Naslov sporočila: Sony Ericsson Z520i Odgovori s citatom

Pri tem telefonu mi je odpovedal display. Tudi drugaĆØe je že odslužil svoje, rad bi samo pobral iz njega vse Å”tevilke, ki pa so žal v spominu telefona in ne v SIM kartici.
Na PC sem naložil gonilnike, da bi to storil preko kabla. PC zazna telefon, to pa je tudi vse. Verjetno bi moral tudi na telefonu aktivirati kakŔno komunikacijo, da bi se pogovarjal s PC-jem ampak brez displaya sem mrzel.
Ali kdo ve, s kakŔnim programom bi uspel na PC-ju videti vsebino na telefonu?
Oziroma kakÅ”na kombinacija tipk je potrebna na telefonu, da se omogoĆØi komunikacija s PC-jem.

Hvala, lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
u2



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Prispevkov: 345
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 12, 2009 09:49:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bo Å”e kdo imel tovrstno težavo s Sony Ericson.

Na Sony strani dobiÅ” "Sony Ericsson PC Suite ", ki ti omogoĆØa prenos datotek, sinhronizacijo kontaktov (imenika) itd. Rabil sem samo to dvoje, tako da drugega niti nisem preizkuÅ”al.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Telekomunikacije, GSM, GPRS, UMTS, radioamaterstvo Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group