Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

SMD polagalnik za simbolično ceno

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - PRODAM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MihaT.

Pridružen/-a: Tor Nov 2007 8:14
Kraj: Bistrica pri Tržiču

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 08:00:33    Naslov sporočila: SMD polagalnik za simbolično ceno Odgovori s citatom

V podjetju imamo za odpis pripravljen en Essemtec-ov SMD polagalnik l. 1998. Zadeva še vedno deluje in je v odličnem stanju, in ker smo gorenci se nam jo zdi škoda peljati na odpad Smile Nova je bila cca 100.000DEM
Torej, če koga zanima jo lahko dobi za ceno ene ali dveh rund v gostilni Smile
Odvoz in natovarjanje je vaš problem Smile
Eno tako napravo smo že razdrli in izmrhovinali cel kup uporabnih stvari. Poleg zelo natančnega x-y-z-fi° koordinatnega sistema je notri še kamera za optični vid (z video izhodom), računalnik (grafična z video vhodom) z 15" monitorjem, zelo zelo Smile veliki koračni motorji (baje vredni par 100€ Smajli "ne vem" ) in še cel kup krmilja, ki paše zraven.
Zadeva je sicer še vedno uporabna za polaganje SMD elementov (ali pa kaj drugega). Problem bi bil, ko bi bilo treba kaj zamenjati, ker so deli zelo dragi. Zato mislim, da bi bila naprava po delih bolj uporabna...
Ogled možen samo za resne.

Velikost je cca. 1mx1m, višina 1,5m. Teža 100kg (na oko Smile)

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MihaT.

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 20, 2009 12:28:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vidim da vas take stvari zelo zanimajo Smile
Naprava je že prodana. Prav tako tudi nekaj podobnih oz. enakih naprav z drugačnimi funkcijami (nanašalec spajkalne paste, grelec za prispajkanje...).
Ceno naprave oz. runde Smile smo določili na xxx€. Sicer na ogled ni prišel še nihče, tako da če se kdo premisli o nakupu bom pa sporočil.

Pa če komu nisem odgovoril na ps. naj mi ne zameri Smile ker je bilo zanimanja res veliko. Moral bi narediti dražbo Very Happy

Lp,
Miha

Nazadnje urejal/a MihaT. Tor Jun 30, 2009 09:13:48; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Z-mo

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 14:02
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 21, 2009 22:31:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo,

če bo pa še kakšna naprava v bljižni prihodnosti takole za "stran" pa nas le obvesti.

Lp Aleš

MihaT.

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 25, 2009 07:20:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No kot sem napisal že na OZS forumu...

En polagalnik je zaradi neresnosti kupcev čez vikend romal na odpad Evil or Very Mad Mogoče ga boste čez nekaj časa našli na bolhi. Imamo še enega, ki pa gre verjetno ven ta vikend. Surovine zanj dajo 200€, tako da če kdo da več ali enako in odpelje še eno ogrodje, ga lahko dobi. Ampak mora priti v zelo kratkem času ponj, ker imam zaradi teh "rezervacij" sedaj en kup problemov Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
maf

Pridružen/-a: Čet Apr 2008 18:25

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 30, 2009 14:20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo
Običajne ne komentiram, neodgovornih, neresnih in zavajujočih oglasov, kot je zgoraj omenjeni.
Tvoje početje je vsega obsojanja vredno. Z takšnim načinom boš v življenju težko vozil.
Napisal si (neresnost kupcev), ma daj no od mene si zahteval veliko višjo ceno, kot je bila v štartu navedena, pa še to če bom le prišel na vrsto, imel si namreč nešteto ponudnikov, kot si sam napisal!. Vendar si vse očitno hotel naplahtati, kot mene.
Glede na tvoje pisanje, boš največ zaslužil, če zadevo odpelješ na odpad,( kot sam praviš), nakladaš!!, od kdaj pa na odpadu plačujejo za pripeljan material takšne vsote.
V kolikor si želel iztržiti višjo ceno, bi bilo najbolje izvesti licitacijo.
Lepo prosim, ne potrebujem tvojega odgovora saj si ga posredoval takoj na začetku tvoje prodaje, za rundo.
Brez zamere.
Nazaj na vrh
MihaT.

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 30, 2009 17:59:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa je sedaj tebe pičilo Shocked
Bolj točno vprašaj kaj te zanima oz. kaj si sploh hotel s tem postom povedati.
Kupcev je bilo veliko ja. Sploh na začetku ko je bila cena nižja. Potem so se pa začele rezervacije in obljube, da bodo sigurno prišli iskat. Do sedaj nikogar ni bilo (iz tega foruma). V petek pa je le prišel xilix in naložil mašino. Eno napravo so pa med kolektivnim dopustom že odpeljali na surovine. To ni odpad kot npr. dinos. Tu ne tehtajo in plačajo po ceni nateriala Rolling Eyes Kot sem že rekel bo pa verjetno v kakšnem oglasu pristala cela ali po delih.
Zato raje vidim da jo dobi kdo drug, ki se je v začetku tudi zanimal za to. Licitacije pa nisem naredil zato ker bi dobil tisti, ki lahko največ ponudi in ne tisti, ki jo najbolj potrebuje.
Pa tudi zaslužil ne bom nič ker to prodaja podjetje in ne jaz. Vsakemu sem ponudil original račun in papirje. Kar sem dobil jaz od te prodaje so bili samo polni živci.

Sedaj me pa res zanima kaj si hotel povedati. Prosim, da razložiš stavek za stavkom v tvojem postu. Drugače izgleda kot da kakšen otrok strela nesmisle ker ni dobil igrače.

Aja, pa če greš na ebay pogledat boš našel take naprave za 5000€ in naprej.
Nazaj na vrh
xilix

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 15:31

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 20, 2009 21:04:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem eno vzel. Že na kilogram materiala je bil nakup več kot uspešen.Ko pa pogledam vsebino (seveda če vem kaj je) pa je vrednost stroja vsaj 10 kratnik plačanega.Ne stresat neumnosti , če ne veste za kaj gre. Na tak način bo vse preveč uporabne robe romalo v talilnice. Na žalost pa je na firmah vse preveč nevoščljivosti in raje kot da bi nekaj zaslužili vse izgubijo , samo da nebi komu ta roba služila.
Nazaj na vrh
xilix

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 15:31

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 02, 2009 07:46:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CNC-ček dela perfektno in sedaj sledi predelava v druge namene Wink
Cool Dobro je biti ob pravem času na pravem mestu Wink
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - PRODAM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu