Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ESR meter kit

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna elektronika in vezja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fatmir

Pridružen/-a: Ned Apr 2008 20:18

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 27, 2009 11:05:58    Naslov sporočila: ESR meter kit Odgovori s citatom

A je že kdo izdelal blue esr meter. Dobil sem navodila za izdelavo, ampak je potrebno imeti še program za Z86E0412 programmed
microcontroller (IC2)!

BLUE ESR service manual.pdf
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  BLUE ESR service manual.pdf
 Velikost datoteke:  1.6 MB
 Downloaded:  508 krat

ESR.pdf
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  ESR.pdf
 Velikost datoteke:  360.08 KB
 Downloaded:  490 krat

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko

Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Kraj: Šebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 27, 2009 19:12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Raje si naredi tega, ki je opisan na sosednjem forumu >>KLIK<<. Very Happy Se dobi vse od tiskanine do programa.
LP Srečko

borber

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 21:55
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 27, 2009 19:34:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Firmware ne boš našel, ker zadevo prodajajo v kitu kjer je MCU že programiran in ni nikjer objavljen.

Lahko narediš RLC meter po zgornjem linku ali pa Elektorjev, ki si ga pripel in je brez MCU. Deluje povsem zadovoljivo.
Nazaj na vrh
fatmir

Pridružen/-a: Ned Apr 2008 20:18

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 27, 2009 19:37:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Srečko, sem neaktiven član foruma im mi ne pusti potegnt file. A bi pripel svojo datoteko, kar si napravil! Ali imaš kakšno tiskanino, da bi odkupil, sem iz Idrije!
Nazaj na vrh
Srecko

Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Kraj: Šebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 28, 2009 19:31:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fatmir je napisal/a:
Srečko, sem neaktiven član foruma im mi ne pusti potegnt file. A bi pripel svojo datoteko, kar si napravil! Ali imaš kakšno tiskanino, da bi odkupil, sem iz Idrije!

Pojdi na tisto temo na forumu, ki sem ti ga pripel in v tisti temi so linki na "original" Rusko stran in tam dobiš vso dokumentacijo.
Evo original stran ESR Very Happy

Žal tiskanine nimam nobene uporabne. Very Happy

LP Srečko

xilix

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 15:31

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 31, 2009 12:59:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče kakšna poceni varianta ESR
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna elektronika in vezja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu