Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kompleti uporov klasika 1/4W in SMD 1206

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> KOMERCIALNI oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 17, 2008 12:05:06    Naslov sporočila: Kompleti uporov klasika 1/4W in SMD 1206 Odgovori s citatom

Prodam komplete uporov http://www.reber.si/REM_trgovina/upori/upori.htm

Trenutno so kompleti pripravljeni.

Poleg uporov priporočam še diode
http://www.elektron.si/forum/viewtopic.php?p=1018#1018
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
qwertz

Pridružen/-a: Ned Jun 2008 10:49
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 14, 2008 14:23:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanima me kje vi dobite toliko robe (od uporov, diod...), pa zanima me zakaj mi niste odgovorili na vprašanje po mailu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 15, 2008 08:21:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Material naročam pri večih dobaviteljih, med njimi je tudi HTE in nekaj zasebnih direktnih uvoznikov.
Na mail verjetno nisem odgovoril zaradni moje površnosti in odsotnosti tale teden, bom preveril ...

reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 06, 2008 16:00:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kompleti uporov 1/4W so ponovno na zalogi, čakam pa tudi novo dobavo, ki naj bi bila dobavljena v septembru, tako da bo jeseni na zalogi res več kot dovolj uporov Smile
Na zalogi tudi diode, ki jih lahko naročite tudi posamezno količina po želji, opis je v komercialnih oglasih.
Dobava takoj, oziroma po 21.8.

Gargamel

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 11:51
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 15:06:28    Naslov sporočila: upoi Odgovori s citatom

Je trenutno na zalogi še kakšen komplet
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 06, 2009 11:59:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kompletov je na voljo še dovolj, trenutno so pripravljeni kompleti 1/4W klasičnih uporov, SMD kompletov pa trenutno ni, ker jih moram pripraviti, materiala pa je na zalogi dovolj, tudi SMD. Cene so še vedno zelo ugodne in nespremenjene.
RUros

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 14:36
Kraj: Moravče

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 14:43:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali so kompleti še na voljo ? sem poslal email pa ni odgovora.
Nazaj na vrh
eddie

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 16:38
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 04, 2010 15:03:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Tudi jaz sem poslal povpraševanje na email pa ni odgovora.

Lp
Nazaj na vrh
RUros

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 14:36
Kraj: Moravče

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 18, 2010 09:00:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav ! Rebru sem poslal email pa kasneje ni bilo odgovora, tako da tukaj sprašujem tudi druge, če ima kdo za prodat komplet uporov SMD 1206 ? Lahko tudi še kondenzatorje (pogoste vrednosti).
Nazaj na vrh
S1xkiller

Pridružen/-a: Čet Nov 2010 17:23

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2010 13:27:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@reber

Poslal sem ti mail v zvezi z upori.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> KOMERCIALNI oglasi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu