Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HLE123

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
u2



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Prispevkov: 345
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2015 08:11:03    Naslov sporočila: HLE123 Odgovori s citatom

Zdravo,

ne najdem pravih podatkov za vezje HLE123.
Mislim, da je to napetostni regulator.

Ima kdo podatke o njem, ali Ŕe bolje, leži komu v predalu in ga ne rabi?

Lp

(foto v prilogi)



hle123_foto_160_resize.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  12.89 KB
 Pogledana:  720 krat

hle123_foto_160_resize.jpg


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2015 10:41:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MogoĆØe tole?


HLE121R2M.pdf
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  HLE121R2M.pdf
 Velikost datoteke:  177.72 KB
 Downloaded:  457 krat


_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
u2



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Prispevkov: 345
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2015 12:28:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala Reber, žal to ni pravi datasheet. Sem ga tudi jaz že sprintal in ugotovil da ni pravi.
Ima sicer 10 tac, ampak ni enak. Vse kar sem ugotovil je to, da je proizvajalec iz Japonske.

Medtem sem kontaktiral proizvajalca aparata in pravijo da tudi oni ne dobijo veĆØ teh ĆØipov, zato pri servisiranju vstavljajo neke druge kartice.
Sicer je zadeva iz leta 95.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2015 12:44:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha, torej so že zaĆØeli vstavljati nadomestke, rabiÅ” samo podatke, da lahko narediÅ” na enak ali podoben naĆØin. MogoĆØe iz samega vezja ugotoviÅ” kakÅ”ne napajalne napetosti potrebujeÅ”.
_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
u2



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Prispevkov: 345
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 10, 2015 10:16:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Regulator ima poleg funkcije stabilizatorja oĆØitno Å”e druge opcije, tako da sem zadevo poslal na servis, kjer imajo že izdelano nadomestilo za ĆØip.

V tem primeru ĆØas ni moj zaveznik, tako da bo reÅ”itev na ta naĆØin gotovo najhitrejÅ”a!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group