Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

NAkup na aliexpress

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Kje kaj kupiti
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zilog80

Pridružen/-a: Čet Avg 2012 16:22
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 03, 2014 12:21:43    Naslov sporočila: NAkup na aliexpress Odgovori s citatom

Pozdrav!
Na aliexpress sem naročil neke Z80 čipe pa me zanima, če morem biti doma, ko poštar prinese ali predajo slovenski pošti?

Hvala, Lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srecko

Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Kraj: Šebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 03, 2014 18:12:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za omenjeno stran ne vem. Kar pa sem naročal z ebaya pa mi je vedno prinesel poštar pošte Slo. Včasih je potrebno tudi podpisat kot priporočeno pošto in, če te ni doma ti pač pusti sporočilo, da te čaka paket na pošti in potem greš in dvigneš tam. Včasih ko pa je navadna pošiljka pa pusti kar v nabiralniku. Very Happy

LP Srečko

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zilog80

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 03, 2014 19:06:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala.
Glede na velikost bo mogoče pustil v nabiralniku. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zilog80

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 06, 2014 19:52:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako pa je glede naročevanja akumulatorjev?
Tega ne morem z airmail in na carini bodo vrjetno zasegli?
Nazaj na vrh
Spajky
moderator

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 8:20
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 07, 2014 14:07:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če ima ta stran kako glavno skladišče v EU in bo poslano od tam, te Carina IMHO niti ne bo povohala; saj smo v EU ... odvisno od cene artikla - če ni prevelik, pretežek ali predrag in si plačal MPC v € ...

Zato pa se raje preveri pred naročanjem prejšnjo navedbo o expozituri kakšne web trgovine v EU, tudi pride hitreje naročilo kot iz Kitajske ...
Nazaj na vrh
zilog80

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 07, 2014 15:55:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala!
Nazaj na vrh
zilog80

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 20, 2015 04:26:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No ...
Do sedaj pozitivne izkušnje z naročanjem.
Dobavni čas maksimalno mesec(zaenkrat Smile ).
Naročeno sem dobil v nabiralnik ali pa šel prevzeti na pošto.
Naročil sem nekaj, kar ni bilo na zalogi, zato sva se z prodajalcem odločila za
refund. Prejel sem ga v manj kot 24h.
Tiste Z80 pa sem prejel v kaslcu . Boo hoo!
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Kje kaj kupiti Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu