Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Predlog za nov oddelek: kemija

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tesla95

Pridružen/-a: Tor Apr 2013 22:45
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2014 09:43:38    Naslov sporočila: Predlog za nov oddelek: kemija Odgovori s citatom

Pozdrav,

ker me zanima tudi kemija (sicer bolj amatersko) in imam željo sodelovati na tem forumu, predlagam da se odpre še kakšen oddelek glede kemije, mogoče bi se tudi kakšen kemik našel, ki bi hotel sodelovati Smile

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2014 14:22:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S predlogom se strinjam, ker je kemija zanimiva smer in v elektrotehniki kar pogosto nastopa. Upam, da nas bo piroman čim večkrat pravilno usmeril in nam pojasnil neznano. Še pogledam, v katero kategorijo umestim nov oddelek, lahko tudi predlagate Wink
piroman

Pridružen/-a: Sre Jan 2014 13:32

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 03, 2014 11:15:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo mene. Z veseljem odgovorim ali kaj pojasnim Smile
Nazaj na vrh
tesla95

Pridružen/-a: Tor Apr 2013 22:45
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 03, 2014 21:16:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo lepo, me veseli, da se strinjate in sem tudi videl, da je nov oddelek "Kemija" odprt, upam, da bo to tudi kaj pomagalo pri pridobivanju novih članov, ki jih žal primanjkuje.

LP
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu