Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

K: kupim integrirano vezje LM723

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zanchi

Pridružen/-a: Čet Apr 2012 14:11
Kraj: Kranj-okolica

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 11:11:14    Naslov sporočila: K: kupim integrirano vezje LM723 Odgovori s citatom

Kupim LM723 v TO3 ohišju...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zanchi

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 11:29:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prosim če se ta oglas briše, ker sem nekaj podatkov zamešal...
Nazaj na vrh
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 11:37:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko pobrišem oglas, če želiš ali pa pokomentiramo o podatkih.

LM723 ne obstaja v TO-3 ohišju, obstaja pa v drugih oblikah, najbolj znani sta klasična 14 pinska različica in okroglo kovinsko ohišje z 10 pini. Razpored priključkov je praktično enak, tako da tudi okroglo verzijo brez težav lahko montiramo na tiskano vezje, ki je sicer narejeno za 14 pinsko DIL verzijo.

zanchi

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 11:42:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem dobil informacijo da LM723 ne prodajajo več, vem da da sem gledal v nanoe***** da so ga imeli... Nevem pa zakaj sem mislil da pride montiran v napajaliku na HR...
Nazaj na vrh
Srecko

Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Kraj: Šebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2012 17:46:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V IC elektronika ga imajo še vdno na zalogi na njihovi strani >>KLIK<< , pa tudi v HTE ga imajo, tako, da prodajajo ga še Very Happy

LP Srečko

reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2012 19:07:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda ga prodajajo in še vedno ga je mogoče dobiti marsikje, je pa možno, da bo kmalu (če še ni) postal "obsolete" in ga ne bodo več proizvajali, potem pa se prodajajo samo še zaloge.
No, če ga ne boš nikjer dobil, imam jih še nekaj sto kosov na zalogi, tudi nekaj kovinskih okroglih se najde Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu