Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Li-ionska baterija

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Kje kaj kupiti
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
smasher

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 23:31
Kraj: Obala-Lj

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 22:56:25    Naslov sporočila: Li-ionska baterija Odgovori s citatom

Zanima me kej bi lahko kupil Li-ionsko bateirjo 3.7V med 400 in 600mAH (tako zapakirano v srebrni vrečki).
V MP3 prevajalniku je umrla baterija sicer sumim da je krivo vezje za polnjenje baterije, ker je vsakič MP3 igral manj časa.
Takod a bi za polnjenej vejrento uproabil MCP73831T ki ga imajo tudi v HTE, ker simim da je ponjenje krivo da je baterija odpovedala.

LP

li-ion.jpg
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  li-ion.jpg
 Velikost datoteke:  77.59 KB
 Downloaded:  301 krat

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
u2

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 15, 2011 18:08:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

En zadetek Googla. Pazi nekatere strani ponujajo samo 1000
kosov skupaj itd:

http://himaxbattery.en.made-in-china.com/offer/BoRJeKyULIcN/Sell-Polymer-Li-ion-MP3-MP4-Player-Bluetooth-Devices-Battery-Gsp031842-180mAh-3-7V-With-PCB.html

lp
Nazaj na vrh
smasher

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 23:31
Kraj: Obala-Lj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 15, 2011 19:57:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja iz tiste strani sem prilepil sliko sem našel tudi v manjši količini:
http://www.alibaba.com/product-gs/503329881/3_7v_li_ion_polymer_battery.html
ali pa http://www.alibaba.com/product-gs/506798566/li_ion_battery_pack_3_7v.html?s=p
(pa tudi nekatere te trgovine/tovarne se mi ne zdijo popolnoma zaupanja vredne)
Zanimalo me je samo če kdo ve za kakšno podjetje ki jih pri nas uporablja da bi morda dobil po ceni blizu nabavne.
Nazaj na vrh
u2

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 15, 2011 20:33:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede zaupanja je res malo rizično, vendar cene so tako nizke, da tudi če izgubiš, ne izgubiš dosti. Sam še nimam slabe izkušnje z dobavo iz Honk Konga, je pa res, da ponavadi nabavljam samo od "Top Rated" ponudnikov.
Zadnjič sem nabavil USB Bluetooth ključek, cena 1,5 USD, dostava gratis, je pa trajalo dober mesec preden sem dobil. V takem primeru se res nebi sekiral za 1,5 USD. No ravno pri baterijah zna biti bolj uprašljiva kvaliteta!
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Kje kaj kupiti Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu