Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Aktivni zvoĆØnik Mackie SRM 450 - pregorjen visokotonec

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MxR



Pridružen/-a: Tor Jul 2010 14:18
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2010 22:22:54    Naslov sporočila: Aktivni zvoĆØnik Mackie SRM 450 - pregorjen visokotonec Odgovori s citatom

Na prej omenjenem zvoĆØniku (Mackie SRM 450 V1) mi je pregorel visokotonec. Visokotonec sem razstavil ter ugotovil, da je pregorela membrana, ostalo deluje kot mora (nizkotonec, ojaĆØevalec za visokotonec, kretnica). Zanima me ĆØe kdo ve, kje bi se dalo najugodneje dobiti nadomestno membrano (diaphragma) za visokotonca - ni potrebno, da je originalna, lahko je tudi neoriginalna, samo da deluje.

Nekaj sem gledal na thomann.de, kjer pa kot kaže imajo le originalno Mackie membrano. Sicer je nekaj membran (THE BOX firma), ki izgledajo identiĆØne kot originalna, ne vem pa a bi to res funkcijoniralo.

ƈe pa ima kdo kak drug boljÅ”i predlog, kje take zadeve ugodno dobiti, pa naproÅ”am, da to pove.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kvizko



Pridružen/-a: Sob Sep 2010 10:03
Prispevkov: 39
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 21:02:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja kaj pa ĆØe bi enostavno kupil cel visokotonec??
_________________
LED je prihodnost
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
MxR



Pridružen/-a: Tor Jul 2010 14:18
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 22:44:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hec je v tem, ker so ostali deli visokotonca (magnet, ohiÅ”je, ...) v redu. Pa tudi dejansko je edini aktivni element membrana - ta dobi signal iz ojaĆØevalca. Tako da ostalega res ne potrebujem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 23:32:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Profi zvoĆØniki se verjetno prodajajo tudi po delih, sicer pa prodajajo le sestavljene zvoĆØnike. MogoĆØe je pri visokotoncih kaj drugaĆØe, saj so membrane majhne in menjava verjetno preprosta, ĆØe je zvoĆØnik sestavljen skupaj z vijaki in podobno. KlasiĆØni bass zvoĆØniki pa so ĆØisto drugaĆØno sestavljeni.
_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MxR



Pridružen/-a: Tor Jul 2010 14:18
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 22, 2010 15:43:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na thomann.de kjer imajo glasbene izdleke ipd. sem naÅ”el zamenjavo. Je pa hec v tem, ker je poÅ”tnina 20ā‚¬ (iz NemĆØije), zato sem pa mislim, ĆØe pozna kdo kako slovensko prodajalno, ki bi take zadeve prodajala.

ƈe ne bo druge, bom paĆØ Å”el v nakup z veĆØjo poÅ”tnino Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AL



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 23:03
Prispevkov: 21

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2011 00:18:30    Naslov sporočila: zaloga Odgovori s citatom

so na zalogi
lp Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group