Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

avtoradio zvezat kako najlazje

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
crni



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 10:17
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 07, 2010 13:20:41    Naslov sporočila: avtoradio zvezat kako najlazje Odgovori s citatom

zanima me kako najlazje zvezat avtoradio (starejsi priblizno 10let star v starejsi avtomobil) ni evro priklop sam cez zice

gre se za model avto radia daewoo zvezal ga pa bi v drug avto sam mi nikakor ne rata,vticnice pa ne pasejo tak da bi rad sam prek zic zvezal

na razpolago imam 1xcrno zico in 1xrumeno.
2x pa oranzno,rdeco,rijavo

lahko malo kdo razlozi da bi pac povezal te zice da bi radijo delal(na radiju je tud zelena,vijolicna in modra
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 08, 2010 07:42:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na radiu je vĆØasih nlepka s shemo in oznakami žic.

V avtu pa poglej, kateri konektor je, ĆØe je sluĆØajno ISO konektor, potem je Å”koda rezat stran, bolje prilagoditi radio in montirat konektor.
ƈe je v avtu brez konektorja ali pa je kakÅ”en brezvezni konektor, boÅ” žice lahko z meritvami doloĆØil kaj je katera žica.

ƈe malo poiÅ”ĆØeÅ” po google, boÅ” skoraj gotovo naÅ”el kakÅ”ne predloge, ĆØe ne celo oznake barv za toĆØno tvoj model radia in avta.

Ker nisi napisal niĆØ konkretnega, je težko odgovoriti.

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
crni



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 10:17
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 08, 2010 08:12:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

radio je model daewoo afk-8045

zdej konektorja nimam vec v avtu zice so pa 1xrumena(najvrjetneje kontaktni kabel) 1xcrna(masa-) potem pa 2xrijava in oranzna(mogoce zvocniki nevem) 2xrdeca(vrjetno stalni+) sem zvezal radijo kot je pisalo vendar mi nekaj ni delalo ali sem narobe prebral shemo

ce ima kdo viska casa lahko mal proba razvozlat shemo in moje kable da bo radijo deloval kot je treba

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 08, 2010 17:23:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse žice v avtu je možno zanesljivo pomeriti kaj je katera, Å”e posebej napajanje, zato ne delaj kar nekaj na pamet in na sreĆØo.

Oznaka avtoradia, je sigurno afk? ali je mogoĆØe akf? malce googlanja, pa najdeÅ” marsikaj Wink

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group