Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kovinska ohiŔja za elektroniko

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> KOMERCIALNI oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bostjan91



Pridružen/-a: Pon Mar 2008 20:15
Prispevkov: 160
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 30, 2008 08:56:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Neeeee, malo je manjkalo pa b i se mi utrgalo tam v trgovini. da me takole za*ebava! Od zdaj naprej ohiŔja kupujem le Ŕe pri Reber-ju. Laughing
_________________
Moj blog
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Misko



Pridružen/-a: Ned Dec 2007 10:07
Prispevkov: 29

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2009 09:12:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reber lahko malo preverite ĆØe ste dobil kak moj e-mail za ohiÅ”je in svedre. Sem ti poslal iz dveh razliĆØnih ...@t-2.net in ...@gmail.com. Ker dvomim da se enem mescu nebi vsaj toliko javili da bi rekli da nimate ĆØasa zato predvidevam da e-mail niste dobili.
_________________
LP, BoŔtjan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
David_db



Pridružen/-a: Pet Jun 2008 12:11
Prispevkov: 10
Kraj: vidim morje

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2009 10:11:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi meni se že nekaj ĆØasa ne javi na mail. Bo nekaj narobe...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vizer



Pridružen/-a: Čet Feb 2008 18:04
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 01, 2009 12:38:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz ĆØakam na Rebrovo poÅ”iljko od 9.1.09. Ima kdo kaj informacij?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 02, 2009 16:06:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OhiÅ”ij najbrž ne bo, ker je proizvajalec menda prenehal z izdelavo, ga ne dobim, najbrž bom moral preveriti osebno ĆØe bo to sploh Å”e aktualno.
_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Misko



Pridružen/-a: Ned Dec 2007 10:07
Prispevkov: 29

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 03, 2009 10:07:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja Å”koda ĆØe jih veĆØ nebo izdeloval Sad
_________________
LP, BoŔtjan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
vizer



Pridružen/-a: Čet Feb 2008 18:04
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 04, 2009 14:25:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reber , kdaj boÅ” poslal svedre, ki sem jih naroĆØil 9.1.09?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
David_db



Pridružen/-a: Pet Jun 2008 12:11
Prispevkov: 10
Kraj: vidim morje

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 05, 2009 14:18:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Midva pa sva se pogovarjala za en multimeter...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rafter



Pridružen/-a: Tor Okt 2008 21:33
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 05, 2009 23:36:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

David_db je napisal/a:
Midva pa sva se pogovarjala za en multimeter...

lp
Jaz tudi. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko



Pridružen/-a: Pet Okt 2009 12:29
Prispevkov: 7
Kraj: KoroŔka-Mežica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2011 21:11:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je tema Å”e vedno aktualna? Je Å”e možno naroĆØilo preko foruma ter kakÅ”ne so cene za recimo classic ohiÅ”je z dimenzijami 160x80x220...?
_________________
Nikoli ni prepozno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
elkob



Pridružen/-a: Čet Jan 2010 12:45
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 09:51:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav!
OhiÅ”ja Å”e vedno lahko naroĆØite, ponudbo si lahko ogledate na http://freeweb.siol.net/elkob/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> KOMERCIALNI oglasi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group