Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

TIV izdelava

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
copi



Pridružen/-a: Čet Feb 2010 7:09
Prispevkov: 12
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2010 07:32:26    Naslov sporočila: TIV izdelava Odgovori s citatom

Zanima me ali je kdo od ĆØlanov foruma pripravljen izdelati dve tiskani ploÅ”ĆØici velikosti priblizno 10x8 cm. Na njih bi bilo vezje za equalizer z ĆØipom LA 3600. Sodelavec mi je ponudil a ju izdela njegov prijatelj vendar zahteva po 7 eur za ploÅ”ĆØico poleg tega hoĆØe da mu jaz izriÅ”em vezje v eaglu in potem Å”e zvrtam luknje. Nevem kaj mislite vi ampak meni se zdi to preveĆØ.
Sem z okolice Kranja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 03, 2010 09:58:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe je tiskano vezje že narisano in ti posredujeÅ” datoteko, potem je 7ā‚¬ za 1 kos precej normalna cena, tudi pri meni bi bilo nekje od 5 do 7 ā‚¬ za kos, take velikosti ploÅ”ĆØice, bi pa dobil zvrtane, seveda pod pogojem, da bi bili pad-i dovolj veliki in ne kakÅ”ni majhni, kot so v knjižnicah v Eagle.

ƈe pa vezje Å”e ni narisano, je pa risanje vezja zaraĆØunano posebej, ĆØe je vezje zelo preprosto (nekaj elementov) je cena recimo 10 do 20 ā‚¬, enostavno vezje nekje 20 do 50 ā‚¬, srednje zahtevno 50ā‚¬ do 100ā‚¬, zahtevno pa 100ā‚¬ +
Jasno je, da piÅ”em glede na amaterske pogoje, ĆØe pa gre za projektiranje zelo zahtevnih vezij, ki so dvostranska ali veĆØplastna, pa o ceni raje ne bi, ker gre v stotine in tisoĆØe eurov.

Zdi se mi, da vezja Ŕe nimaŔ zrisanega, ali se morda motim? prilepi vezje in/ali shemo tukaj na forum.

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
copi



Pridružen/-a: Čet Feb 2010 7:09
Prispevkov: 12
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 03, 2010 12:34:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Že prilimano v rubriki audio naprave pod Equalizer LA3600. Cena se mi zdi visoka ker je pred letom ali dvema soÅ”olec dal za TIV velikosti 34x20 obojestransko okoli 12 eur. Je pa tudi sam narisal vezje. DrugaĆØe pa mi je uporabnik Beginner ponudil da mu ju zrezka za 6 eur/komad+ izvrta luknje. In že ima zrisano v eaglu na mailu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Z-mo



Pridružen/-a: Ned Nov 2007 14:02
Prispevkov: 17
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 03, 2010 23:08:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

copi je napisal/a:
Že prilimano v rubriki audio naprave pod Equalizer LA3600. Cena se mi zdi visoka ker je pred letom ali dvema soÅ”olec dal za TIV velikosti 34x20 obojestransko okoli 12 eur. Je pa tudi sam narisal vezje. DrugaĆØe pa mi je uporabnik Beginner ponudil da mu ju zrezka za 6 eur/komad+ izvrta luknje. In že ima zrisano v eaglu na mailu...


VpraÅ”aj soÅ”olca kje jih je dobil, ker po tej ceni jih nikoli veĆØ ne delam doma.

Lp AleÅ”

_________________
Razmet!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
copi



Pridružen/-a: Čet Feb 2010 7:09
Prispevkov: 12
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 04, 2010 06:11:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bi ga lahko bi verjetno imel vezje ze izdelano... Tako se pa nismo videli ze 2 leti... Telefon zvoni v prazno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko



Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Prispevkov: 125
Kraj: Å ebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 04, 2010 20:05:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

copi je napisal/a:
ƈe bi ga lahko bi verjetno imel vezje ze izdelano... Tako se pa nismo videli ze 2 leti... Telefon zvoni v prazno...


Pa na facebook ali kako se že reĆØe tej zadevi poglej saj vsi pravijo, da tam "ponovno" najdejo prijatelje.
Nisem Å”e poskusil ker me ta reĆØ ne zanima. Embarassed

Lp SreĆØko

_________________
samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group