Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

EV televizor motnje?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> TV-video-DVD
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
crni



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 10:17
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 13:55:54    Naslov sporočila: EV televizor motnje? Odgovori s citatom

zdravo zanima me za znamko Ev baje da je podruznica Gorenja tko da deli bi se mogli dobit dost enostavno in nebi smeli bit predragi (manjse stvari) zdej me zanima ko prizgem tv vcasih na zacetku zgine slika in mal zatrokira zvok potem ko z roko mal udarim po tv-ju dela normalno, to je vecinoma na zacetku ko je tv segret pa dela normanlo

klical na servis en mi je reku da je lahko napeta slika drago popravilo, spet drugi je reku da je nek cip za zamenjat in naj cim prej pripeljem ce ne bo se drazje

zdej nevem se sploh splaca popravljat tak tv in ce ima kdo izkusnje kaj bi lahko bilo narobe
je mozno da se je kaj notr premaknil ob transportu voznja z avtom itd al praha nabral mogoce kak kablcek nima dobrga stika itd

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 19:01:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1: TolĆØenje stvari samo slabÅ”a;

2. Oznaka EV pomeni Elektronika Velenje. Ker niso delali samo en TV, je potrebnio povedati oznako, tip in po možnosti Ŕe letnico (vse napisano na nalepki za zadnji strani TV);

3. Možen vzrok hladen lot ali slabi kondenzatorji. To naĆØeloma ni problem popraviti, vendar na daljavo ne gre vedno, odvisno od predznanja tistega, ki popravlja. Kvalitetne slike (fotke s telefona to niso) notranjosti okvarjenega aparata so pri takih popravilih zelo koristne;

4. NapiŔi kraj bivanja.

_________________
Genij je 1 % inspiracije in 99 % znoja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
crni



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 10:17
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 15:33:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tv je znamke EV(elektro velenje) model in podatke bom prepisal iz hrbtne strani tv-ja

tip:BTV70-35073 model:ART LINE 70ST TTX

zdej me zanima ce ima mogoce plato od tv-ja drugo v uporabi ali pa kje bi je lahko dobil? ce se komu valja pokvarjen tv ekran ali kaj drugega pa da je plata ok

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko



Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Prispevkov: 125
Kraj: Å ebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 19:11:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

crni je napisal/a:
tv je znamke EV(elektro velenje)

zdej me zanima ce ima mogoce plato od tv-ja drugo v uporabi ali pa kje bi je lahko dobil? ce se komu valja pokvarjen tv ekran ali kaj drugega pa da je plata ok

lp


Ne verjamem oziroma nisem Ŕe "sliŔal", da bi tudi elektro Velenje delalo televizorje.

Daj preden poÅ”ljeÅ” prispevek vsaj poglej kaj si napisal. Pa tudi kakÅ”na velika zaĆØetnica ali vejica bi kje priÅ”la prav in pa na koncu stavka PIKA.

ƈe boÅ” tako popravljal Tv kakor piÅ”eÅ” potem ne boÅ” priÅ”el daleĆØ. Brick wall Boo hoo!

LP SreĆØko

_________________
samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
crni



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 10:17
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 19:22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tocno je Elektronika Velenje bivsa firma kok sem slisal, drugac pa ce ima kdo tak tv oz kaj znanja bo itak vedel pomagat in svetovat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2010 15:40:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se pri tako zastavljenih vpraŔanjih, poraja zelo resno vpraŔanje ali imaŔ sploh dovolj znanja, da TV popraviŔ sam?

V TV je dovolj nevarnih stvari, ki te bliskovito poÅ”ljejo v krtovo deželo, ĆØe ravnaÅ” lahkomiselno ali nekaj ĆØaraÅ” brez nujnih znanj. Da možnosti, da zaradi neznanja iz neznatne okvare naredÅ” toliko Å”kode, da bi bi bila odprava prvotne napake na najdražjem servisu cenejÅ”a, niti ne omenjam.

TV niso legokoce ali PC raĆØunalnik, kjer se najveĆØkrat popravlja tako, da odvijeÅ” vijak ali veĆØ njih in okvarjeno komponento odklopiÅ” ter odstraniÅ” in nato postopek v obratni smeri ponoviÅ” z brezhibno komponento.

_________________
Genij je 1 % inspiracije in 99 % znoja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kvizko



Pridružen/-a: Sob Sep 2010 10:03
Prispevkov: 39
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2010 12:28:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VpraÅ”anja kot je; kaj se splaĆØa popravit me kar malo razjezijo...kot da vidim v zadevo na daljavo.PreraĆØunaj si ceno novega, ceno materijala za tvoj tv ter delo cca. 20 evriĆØev pa boÅ” videl ĆØe seti izplaĆØa Cool
_________________
LED je prihodnost
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> TV-video-DVD Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group