Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ElektriĆØni skiro - dober "mehanski" del

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mucek



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 13:33
Prispevkov: 75
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 21, 2008 07:05:00    Naslov sporočila: ElektriĆØni skiro - dober "mehanski" del Odgovori s citatom

LP!

Nabavljam elektriĆØni skiro, ki bi ga itak sam kasneje predelal (BK motor, Li celice, drug regulator ...), zato iÅ”ĆØem nek skiro, ki pa bi imel ĆØim boljÅ”o mehansko zasnovo (ter zavore) in bi bil ĆØim lažji - ĆØim manjÅ”i (brez kakÅ”nih fedrov, sedeža ... ). Malo sem gledal okoli po oglasih in vse je ali straÅ”no glomazno ali plastik fantastik.

ƈe kdo ve / ima kaj primernega, naj me kontaktira na PM.

LP, Grega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bigshocker



Pridružen/-a: Sob Okt 2008 0:43
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 03, 2008 01:07:40    Naslov sporočila: elektriĆØen elektriĆØni skuter scooter skiro ELEKTRIƈNO ECO kw Odgovori s citatom

Tale zadeva je trenutno najmoĆØnejÅ”a razliĆØica na svetovnih trgih.


1000 W, 1,3 konjske moĆØi, 35 km/h, 30km dometa



Nazadnje urejal/a bigshocker Sre Sep 12, 2018 05:40:31; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 13:33
Prispevkov: 75
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 03, 2008 11:01:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gledal, pa mi deluje preveĆØ "glomazno" - iÅ”ĆØem nekaj ĆØim manjÅ”ega (cilj mi je konĆØna teža <10kg ter popolna zložljivost, moĆØ pa sem naraĆØunal da bo okrog 700W ter avtonomije cca. 15km), a dobro narejenega s staliÅ”ĆØa strojniÅ”tva (trenutno nagovarjam kolega, ki je maher v teh zadevah (in ima tudi opremo Wink ), da bi naredil zadevo po naroĆØilu.

Glede motorja, akumulatorjev itd. pri kitajcih ne bi izgubljal besed (dobro za ta denar, a niĆØ veĆØ), sam pa bi zadevo naredil malo bolj konkretno (brushless, LiPo, lasten regulator ...)

LP, Grega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bohnec



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 19:45
Prispevkov: 2
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 23, 2009 22:11:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bigshoker,morda veŔ kje v Sloveniji bi bil tak (ali podoben) model dobavljiv in za kakŔne Ŕolde?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bohnec



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 19:45
Prispevkov: 2
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 24, 2009 14:54:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ravnokar odkril oglas na bolhi....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group