Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

spletne elektro trgovine

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
smasher



Pridružen/-a: Sre Nov 2007 23:31
Prispevkov: 159
Kraj: Obala-Lj

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2011 13:45:04    Naslov sporočila: spletne elektro trgovine Odgovori s citatom

Torej smao eno upraÅ”anje da ne motim preveĆØ ljudi v HTEju, torej namesto standardnega nakupa v trgovini sem naroĆØil preko slepta, tudi plaĆØilo sem da po povzetju v njihovi trgovini.
Koliko ĆØasa ponavadi traja da zložijo skupaj naroĆØilo? (vse sem izbral "na zalogi" mislil sem da bo 2-3 dni dovolj da zložijo 10 stvari iz zaloge v eno vreĆØko)

LP


Nazadnje urejal/a smasher Čet Mar 08, 2012 22:15:43; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
integer



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 21:02
Prispevkov: 23
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2011 22:17:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hudo si se zmotil.....celo veĆØnost in Å”e veĆØ!
Neverjetno! Dobil prej iz kitajske kot iz hte, dokazano!
Res je da sem dobil, vendar sem ĆØakal!! Rolling Eyes

_________________
lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smasher



Pridružen/-a: Sre Nov 2007 23:31
Prispevkov: 159
Kraj: Obala-Lj

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2012 22:21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spet eno vpraÅ”anje, ali bo kdo naroĆØal v kratkem kaj iz Farnela? Ker sem videl da je cena za poÅ”iljanje 10ā‚¬ na naroĆØilo. Tako da me zanima ĆØe kdo iz LJ, ki bo kaj naroĆØil iz farnela iz bližnji prihodnosti, bi naroĆØil za cca 8ā‚¬ zraven (pa dam raje za pivo kot 10ā‚¬ za poÅ”iljanje Very Happy )

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 8:02
Prispevkov: 230
Kraj: KoroŔka Bela

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 09, 2012 06:07:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PiÅ”e že 10ā‚¬, v resnici pa daÅ” 5ā‚¬, kar je pa povsem primerljivo z naÅ”imi trgovinami. S tem, da so res kar hitri. Pri nas se s tako hitrostjo po mojih izkuÅ”njah lahko kosa le Nanoelektronika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group