Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

IÅ”ĆØem majstra za menjavo ĆØipa

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jessko



Pridružen/-a: Pon Dec 2011 12:56
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 12:30:41    Naslov sporočila: IÅ”ĆØem majstra za menjavo ĆØipa Odgovori s citatom

Kot reĆØeno, iÅ”ĆØem majstra z znanjem in opremo, ki bi mi lahko zamenjal ĆØip, kot je opisano na linku: http://www.beijingiphonerepair.com/fix/exclusive-how-to-replace-iphone-3g3gs-baseband-chip-step-by-step-guide-with-photos/ ... Telefon lahko razstavim in sestavim sam, tudi ĆØip imam jaz. Potrebujem zgolj nekoga, ki ga zna zamenjati.
PlaĆØilo po dogovoru. Kontakt na ZS, email: jesskoman@gmail.com ali tel: 041/823-087

LP,jessko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kvizko



Pridružen/-a: Sob Sep 2010 10:03
Prispevkov: 39
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 20:27:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reeball ponavadi stane nad 60ā‚¬. Potrebno je najti tudi ustrezen stencil. Po ĆØem pa sklepaÅ”, da je ta ĆØip Å”el papa?
_________________
LED je prihodnost
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jessko



Pridružen/-a: Pon Dec 2011 12:56
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 23:14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pregledal sem en kup forumov,kjer so uporabniki imeli enake tezave (no imei,bluetooth,no signal, no wifi in vedno kmalu po vklopu telefona "iphone cant make or recieve calls ... restore needed). Probal sem vse restore in reflashe bb-ja pa se ne premakne nikamor. Tejle kitajci sicer zamenjajo ĆØip za 23$ . Upam le, da se bo nasel kdo, ki je ze imel opravka s cim podobnim. Glede menjave ĆØipov sem pa popolen laik, sem le na podlagi tega, da na tej strani ĆØip zamenjajo za 23$, sklepal, da ni prevec zapleten postopek za izurjene ljudi na tem podrocju.

LP,jessko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kvizko



Pridružen/-a: Sob Sep 2010 10:03
Prispevkov: 39
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2011 19:32:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam postopek ni nek bavbav, paĆØ je treba biti pazljiv, da se ne pregreje vse skupaj. Rade volje verjamem, da kitajci raĆØunajo samo 23 evriĆØev, saj na kitajskem dobiÅ” v vsaki Å”tacuni opremo , ki jo potrebujeÅ” za reball.... to so stencili in reball spajka. Žal tega v v slovenskih trgovinah z elektroniko Å”e nisem zasledil, zato se mora naroĆØiti iz tujine.
NaĆØeloma se lahko naredi samo reflow (pogrevanje ĆØipa s toplim zrakom) vendar zadeva ni trajna.
Glede na to, da si prebral na forumih, da jih ima veĆØ podobne probleme je samo znak, da je iphone samo zelo draga blagovna znamka.

_________________
LED je prihodnost
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jessko



Pridružen/-a: Pon Dec 2011 12:56
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2011 21:56:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Problem se pojavi v vecini pri odklepanju iphonov ipd. Nic legalnega naj nebi povzrocalo takih tezav. Probal sem z segrevanjem z vrocim zrakom in zadeva spet deluje, vendar je na cipu se vedno flashan ipad baseband, kar pa zaenkrat se ni popravljivo, zato bi vseeno cip zamenjal v kolikor je to izvedljivo brez vecjih tveganj okvare telefona. Stencil se dobi relativno poceni. Kot sem dejal, ves potreben materjal lahko priskrbim, potrebujem le izkusenega cloveka na tem podrocju s potrebnim orodjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group