Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kupim laserski tiskalnik HP Laser Jet 1020

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 14:40:56    Naslov sporočila: Kupim laserski tiskalnik HP Laser Jet 1020 Odgovori s citatom

Kupim tiskalnik HP Laser Jet 1020, ki uporablja toner Q2612A ali Q2612X

Tiskalnik je lahko s praznim tonerjem , lahko pa je tudi kakŔen drug HP model, ki uporablja tonerje Q2612A ali Q2512X, v poŔtev pridejo naslednji modeli:

HP Laserjet 1010
HP Laserjet 1012
HP Laserjet 1015
HP Laserjet 1018
HP Laserjet 1020
HP Laserjet 1022
HP Laserjet 3015
HP Laserjet 3020
HP Laserjet 3030

Tiskalnik naj bo seveda brezhiben in po možnosti lepo ohranjen. Za resniĆØno lepo ohranjen tiskalnik sem pripravljen ponuditi nov podoben tiskalnik, oziroma protivrednost.

ƈe imate omenjeni tiskalnik HP Laser Jet 1020 ali mogoĆØe enega iz spiska in ĆØeprav ste z njim zadovoljni, ker vam deluje brezhibno, vas pozivam, da ga zamenjate za novega.
ToĆØno tak model tiskalnika iÅ”ĆØem zato, ker imam Å”e neporabljene tonerje, novih tiskalnikov tega modela pa ne prodajajo veĆØ.

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
integer



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 21:02
Prispevkov: 23
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 00:19:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja jaz imam tak tiskalnik, vendar ga žal ne prodam, saj mi deluje zelo dobro že lep ĆØas. Twisted Evil
_________________
lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 19:27
Prispevkov: 44

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 08:13:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam 1010, sem veĆØ kot zadovoljen z njim, ampak vseeno predlagaj. ƈe bova menjala, grem na takega, ki uporablja kartuÅ”e CB436A, saj lahko do njih pridem nekoliko ugodneje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 09:15:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kateri tiskalnik toĆØno bi rad kupil?

HP Laser Jet 1010 je tudi po zunanjosti zelo podoben HP Laser Jet 1020, ĆØe se en motim? in ĆØe imaÅ” lepo ohranjen tiskalnik, mi lahko tudi pod zasebno predlagaÅ” ceno, za katero bi ga mogoĆØe prodal, potem pa to kupnino dodaÅ” prihranjenemu denarju za nakup novega... to je seveda moj predlog in tvoja opcija. Enako velja za kogarkoli. Jaz iÅ”ĆØem tiskalnik, v katerem bom lahko uporabljal tonerje Q2612A ali Q2612X

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
satelitko



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 19:27
Prispevkov: 44

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 12:55:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hm, sem preveril, pa ne najdem nobenega, ki bi Ŕe uporabljal "moje" tonerje. Žal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
discolight



Pridružen/-a: Sre Mar 2011 8:25
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 10:45:56    Naslov sporočila: Imam dva laserska tiskalnika HP1100 in ju prodam najboljÅ”emu Odgovori s citatom

LP. Imam dva laserska tiskalnika HP1100, oba imata Ŕe nekaj kartuŔe. Prav tako imam tudi originalno kartuŔo zapakirano. NajboljŔi ponudniki javite se na ZS. LP
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group