Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Izris tiskanine za modul

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna elektronika in vezja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
djtey



Pridružen/-a: Ned Mar 2010 10:29
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2010 21:26:00    Naslov sporočila: Izris tiskanine za modul Odgovori s citatom

Pozdravljeni.
Imam eno veliko proŔnjo. Bi mi lahko kdo to shemo (na predzadnji strani)

http://www.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/200000-224999/217346-an-01-de-BS_LC_11_Belebtes_Haus.pdf pretvoril v shemo tiskanine?

Lahko se dogovorimo tudi za plaĆØilo.

LP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 8:02
Prispevkov: 230
Kraj: KoroŔka Bela

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2010 05:38:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede na tvoje dosedanje poste mislim, da se ti to ne splaĆØa izdelat. Tisti ĆØipek, ki je srce naprave, je namreĆØ (vsaj po moje) en mali PIC mikrokontroler, ki pa prazen ne bo delal niĆØ. Torej bi moral zanj imeti program, ki ga nimaÅ”. Ali pa bi ga moral na novo napisat. kar pomeni uĆØenje asemblerja, basica ali C-ja. Ko bi program imel, bi potreboval Å”e programator za programiranje PICa. ........................ Skratka, veliko ĆØasa in kar nekaj stroÅ”kov...

Saj ne da bi ti odsvetoval uporabo kontrolerjev - ti so namreĆØ zelo fina in uporabna stvar, ampak ti bi to napravico rad imel ĆØimprej.

Moje miÅ”ljenje - kupi stvar in boÅ” Å”e najbolj zadovoljen. Kolikor domnevam, gre za kit komplet, tako da boÅ” itak sam sestavljal. Pa Å”e vse elemente boÅ” dobil - niĆØ iskanja. Wink

EDIT: sem ga Å”el iskat na Conradovo.de stran: stane 10ā‚¬. ƈe se boÅ” z nekom zmenil za plaĆØilo, te bo gotovo veĆØ stalo - razen v primeru, da ti kdo napravi zastonj. Torej ponovno - kupi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna elektronika in vezja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group