Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

rj-45 klešče

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Kje kaj kupiti
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fatmir

Pridružen/-a: Ned Apr 2008 20:18

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 23:49:04    Naslov sporočila: rj-45 klešče Odgovori s citatom

Zanima me, kje bi kupil ene take klešče najceneje, sem jih že videl v eni trgovin za 35€, čepra je povprečje takih uni klešč okoli 12€, so pa te klešče po mojem mnenju ene najboljše.

Evo še link teh klešč:

http://www.le-tehnika.si/index.php?location=767&sublocation=731&pId=890
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zaspanc

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 20:44
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2010 06:35:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"Take uni klešče" dvomim da kje dobiš za 12€. Sicer jih za 12, ampak z omejeno funkcionalnostjo napram tem za 35. Boš pa te od le-tehnike težko kjerkoli iztržil pod 30.

In "najboljše" so kvečjemu v rangu amaterskih klešč. Če ne stiskaš več kot par konektorjev dnevno.
Za hišno rabo so torej best price/performance, s tem da jih moraš pa hudo pazit, da ne polomiš (pre)krhke plastike...

PeterP

Pridružen/-a: Pet Mar 2008 19:46

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2010 07:23:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim da imajo v vsaki računalniški trgovini tudi kako poceni varjanto takih klešč.

Osebno sem jih kupil v Elektronabavi v 1. nadstropju (pri vsetilih, Lj.). Mi je prvo hotel poturiti ene za 45EUR.
Nazaj na vrh
fatmir

Pridružen/-a: Ned Apr 2008 20:18

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2010 22:18:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, kupim sem take (12€), ker se mi je zelo mudilo nekaj popravit, čeprav so tle 15€. (čeprav klešč nisem kupil na tej strani, so pa njihove, ker je na embalaži techtrade.si nalepka).

lp

http://www.techtrade.si/product.asp?dept_id=9011&pf_id=9011010&mscssid=U3PJNL0HRWK89KLLW1NQBE12XLPQ3GUC
Nazaj na vrh
vilnev77

Pridružen/-a: Sob Dec 2007 22:28
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 09:15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za vse ostale bralce: Imam 3 različne tipe:
Klešče kupljene v Interdiskontu so slabe ker imajo preveč "lufta"
Od LE Tehnike so dobre, najbolj mi je pa pri roki komplet od Globe Pointa:
http://www.globepoint.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=2579&ime=Orodja
Nazaj na vrh
u2

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 7:03
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 31, 2010 19:16:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem plačal za klešče 39,99 AU$.
Dobil bi jih tudi ceneje, ampak pri teh stvareh ni preveč za skoparit.
Enkrat plačaš in potem je mir.
So pa univerzalne za RJ45, RJ12, RJ11, 4P4C in 4P2C.

http://www.dse.com.au/cgi-bin/dse.storefront/4b66669701820300273fc0a87e01062b/Product/View/T2923
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Kje kaj kupiti Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu