Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tiskalnik HP

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> RaĆØunalniÅ”tvo - sploÅ”no
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 01, 2010 17:17:17    Naslov sporočila: Tiskalnik HP Odgovori s citatom

Ali morda kdo ĆØe so kartuÅ”e (22,21) pri Hp3920 ĆØipirane?NamreĆØ imam težave saj mi je nekaj ĆØasa opozarjal da je trba barvo kart. zamenjati z novo,jaz sem jo napolnil ko sem jo dal nazaj mi je napisal da ni prava za ta tiskalnik.Po nekaj dnevih mi je za kratek ĆØas delala sedaj pa spet ne ƈe jo vzamem ven dela tiskalnik samo z ĆØrno , ĆØe pa je notri pa ne dela tiskalnik, napake pa sploh ne napiÅ”e Poiskusil sem ga na novo naložiti pa ni niĆØ boljÅ”e.
Kaj bi se dalo Ŕe napraviti?Na netu sem bral o resetu kartuŔ, morda kdo kaj ve o tem in ima kakŔne izkuŔnje.
Hvala za odgovor.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 11:28:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Problem je reŔen z menjavo kartuŔe.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 23, 2011 14:25:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni z mojim tiskalnikom se je nekaj narobe in bi prosil za pomoĆØ.
Ko dam na tiskanje mi eno vrstico lepo stiska, ostalo pa osenĆØeno ali dvojno ne vem kako naj se izrazim, tako da je tekst ne berljiv.poizkuÅ”al sem že v nastavitvah in ne najdem kaj je narobe.Težava je nastala pred nekaj dnevi prej pa je delal ok.Kje naj iÅ”ĆØem napako?
Hvala za pomoĆØ.
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2011 22:08:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pripni sliko izpisa. Bo lažje ugotoviti kaj ga muĆØi.
_________________
Genij je 1 % inspiracije in 99 % znoja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2011 15:16:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe piÅ”em in tiskam v Wordu je vredu ĆØe pa ostale stvari za neta mi tiska tako kot je na sliki.LP


25012011538.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  174 KB
 Pogledana:  1223 krat

25012011538.jpg


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2011 22:44:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

USB kabel do tiskalnika ?
_________________
Genij je 1 % inspiracije in 99 % znoja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 8:02
Prispevkov: 230
Kraj: KoroŔka Bela

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 26, 2011 10:24:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe v nekaterih programih piÅ”e dobro, v drugih pa ne, je to lahko napaka v tistem programu.
Ena možnost je tudi, da ob menjavi kartuŔ nisi izvedel "Allign Cartridges".
Npr. word uporablja samo ĆØrno kartuÅ”o in dela ok, nekaj z neta (drug tip izpisa) pa ĆØrno in barvasto, ki med seboj nista "usklajeni" in potem lahko nastanejo ĆØudne stvari.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 28, 2011 17:59:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem sem natisnil poizkusno stran in ugotovil da je samo naslov dvojni oziroma osenĆØen, ostalo pa je ok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
var



Pridružen/-a: Ned Jan 2015 9:23
Prispevkov: 65
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 13, 2020 08:38:31    Naslov sporočila: HP Officejet Pro 8610 Odgovori s citatom

Imam printer HP Officejet Pro 8610. Ko vklopim tiskalnik mi napiÅ”e missing or failed printhead. OĆØistil sem kontakte na glavi po instrukcijah z interneta. Ali ima kdo tak tiskalnik, da mu dostavim glavo in jo preizkusi v svojem preden se odloĆØim za nadaljne ukrepe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> RaĆØunalniÅ”tvo - sploÅ”no Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group