Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zvočniki 200W rms

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bostjan91

Pridružen/-a: Pon Mar 2008 20:15
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 10, 2008 12:11:25    Naslov sporočila: Zvočniki 200W rms Odgovori s citatom

Kupim nizkotonske zvočnike, rms moči 200W. Nanje bom priključil brutusa 170W. Velikost niti ni pomembna, saj bom naredil ohišje sam.
dkone

Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 10, 2008 12:21:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej v DELKO (BTC),ali Conrad.
smasher

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 23:31
Kraj: Obala-Lj

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 10, 2008 15:45:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za 200W delko kot vem dopade, vsaj Manda zvočniki grejo do 100W rms. Tako ti ostane Cinrad ampak najbolje je da greš pogledat V Terno če hočeš za domačo uporabo in dober zvok in izkoristek(db/W).
Konrad zvočniki imajo občutljivost pod 90db ampak in niso tko občutljivi se mi zdi da bi tut kak knipping prenesli in bi jih jaz uporabil za žur ozvočenje.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BrezC

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 12:49
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 10, 2008 17:18:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če te zanima imam conradove Terminaltor XXL 15 colske zvočnike, v ohišjih z trobljami, basovcem sem izmeril t/s parametre in izračunal odgovarjajoče ohišje..Imel sem jih na 250Wrms ojačevalcu, delovali so brez problema.
Sedaj mi nabirajo prah v kleti, ker sem izdelal nove manjše zaradi pomanjkanja prostora..Bil je to komplet 2x 8ohm 15 col bas, 2x srednjetonska troblja in 2x visokotonska troblja..
Nazaj na vrh
djsdejan

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 8:32
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 10, 2008 22:06:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če iščeš dobre in zelo kvalitetne zvočnike za njim primerno ceno par eurov dražji od cenovno dostopnega razreda zvočnikov ti priporočam zvočnike B&C. Če te zanima idi na spletno stran B&C speakers pa si poišči uvoznika za Slovenijo (mislim, Da je Gorup ali Gorjup iz Sežane).
Nazaj na vrh
bostjan91

Pridružen/-a: Pon Mar 2008 20:15
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 11, 2008 03:33:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BrezC je napisal/a:
Če te zanima imam conradove Terminaltor XXL 15 colske zvočnike, v ohišjih z trobljami, basovcem sem izmeril t/s parametre in izračunal odgovarjajoče ohišje..Imel sem jih na 250Wrms ojačevalcu, delovali so brez problema.
Sedaj mi nabirajo prah v kleti, ker sem izdelal nove manjše zaradi pomanjkanja prostora..Bil je to komplet 2x 8ohm 15 col bas, 2x srednjetonska troblja in 2x visokotonska troblja..

Imaš zs Wink

dj_deep

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 10:31

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 11, 2008 19:33:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jst mam 2x 15" 250w rms-a od visatona, sam uporabljam za svoje ozvočenje!!
Nazaj na vrh
aljazsukljan

Pridružen/-a: Čet Apr 2009 22:48
Kraj: Okolica Kopra - Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 22:02:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako pa boš to priklopil na Brutusa? Saj ni ojačevalec za tako močne nizke tone?

LP

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - KUPIM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu