Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

NajveĆØja velikost CF spominske kartice za Canon A80?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna fotografija, bitne slike - obdelava, grafika, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 04, 2008 13:26:21    Naslov sporočila: NajveĆØja velikost CF spominske kartice za Canon A80? Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Zanima me ali ima kdo konkretne izkuÅ”nje, koliko je najveĆØja velikost CF kartice s katero Å”e deluje digitalni fotoaparat Canon Powershot A80?

Na spletu sem naŔel vse od tega, da je meja 1GB in vse do 16GB in sem tako v dilemi ali bo aparat pravilno delal s kartico velikosti 4GB, ki je cenovno dokaj ugodna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rafter



Pridružen/-a: Tor Okt 2008 21:33
Prispevkov: 35

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 04, 2008 13:37:43    Naslov sporočila: Re: NajveĆØja velikost CF spominske kartice za Canon A80? Odgovori s citatom

Azrael je napisal/a:
Pozdravljeni

Zanima me ali ima kdo konkretne izkuÅ”nje, koliko je najveĆØja velikost CF kartice s katero Å”e deluje digitalni fotoaparat Canon Powershot A80?

Na spletu sem naŔel vse od tega, da je meja 1GB in vse do 16GB in sem tako v dilemi ali bo aparat pravilno delal s kartico velikosti 4GB, ki je cenovno dokaj ugodna.

Imel sem ga pred ĆØasom in skoraj 100% prepriĆØan sem, da je 1 GB.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 04, 2008 16:51:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede na to, da sva blizu, lahko poskusiva z mojimi CF karticami, imam pa 1GB in 2GB, veĆØje žal ne. Ko bo praktiĆØen preizkus narejen, lahko potem iz prve roke napiÅ”emo tukaj.
Glede na to, da že imamo podatek o meji 1GB, bi preizkus verjetno to samo Ŕe potrdil.

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 04, 2008 17:36:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za ponudbo, se bom ob priliki oglasil, da se preveri in bomo vedeli pri ĆØem smo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PeterP



Pridružen/-a: Pet Mar 2008 19:46
Prispevkov: 99

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 04, 2008 19:16:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NihĆØe ni omenil možnosti oziroma enega od faktorjev, ki bistveno vpliva na odgovor.

Res da v veĆØini primerov hardwere omejuje max. velikost kartice, vendar ima bistven vpliv tudi verzija fimwera v fotoaparatu. Tudi te se spreminjajo z ĆØasom, sicer manjkrat kot pri oknih a vendar se. In ni nujno da je novejÅ”a verzija vedno boljÅ”a.

Se strinjam, da je edini naĆØin s katerim dobiÅ” odgovor tako da sprobaÅ”. VeĆØina trgovin so v zvezi s tem precej odprtih in lahko probaÅ” kartico pred nakupom, je pa to problem, ĆØe nameravaÅ” zadevo kupiti preko interneta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna fotografija, bitne slike - obdelava, grafika, ... Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group