Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoè pogostih vprašanjPomoè pogostih vprašanj   IšèiIšèi   Seznam èlanovSeznam èlanov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporoèilPrijava za pregled zasebnih sporoèil   PrijavaPrijava 

Zaslužek na internetu

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporoèilo
kraken212



Pridružen/-a: Èet Nov 2007 17:12
Prispevkov: 141

PrispevekObjavljeno: Èet Jan 24, 2008 21:50:36    Naslov sporoèila: Zaslužek na internetu Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Zadnje èase sem slišal za nekaj strani s katerimi naj bi se dalo nekaj zaslužit na internetu. Ima mogoèe kdo izkušnje z bux.to? Res izplaèujejo ali je samo še ena navadna goljufija? Izplaèali naj bi preko paypal in sicer najmanj 10$ do zdaj sem zbral samo 0.87$ pa se nebi rad zastonj trudil èe to ne deluje. Sem pa še sam probal tudi tole stran: http://www.pickjack.com/index.php
no, za to vem da deluje preizkusil sem jo že sam in dobil 3$ v enem tednu. Èe kdo ve še za kakšno podobno stran ki preverjeno deluje naj prosim napiše tukaj. Upam da je ta tema primerna za ta forum.

tukaj je moj referal za bux.to èe se hoèe kdo pridružit, mu pošljem delež èe izplaèajo; http://bux.to/?r=meteor321
tukaj pa je navaden link (brez referal) http://bux.to/index.php


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2008 09:48:41    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Jaz sem sicer moèno v dvomih, kar se tièe teh zaslužkov ... ker po veèini so to nekakšni zaslužki s klikanjem ali prebiranjem mailov ...

Nekje sem prebral, da sicer zadeva dejansko deluje, vsota na raèunu se poèasi in vztrajno polni, je pa problem minimalno izplaèilo, ki ga le težko dosežeš, ko pa ga dosežeš ali pa skoraj dosežeš, dvignejo minimum in ... do izplaèila seveda ne pride. To so sicer nepreverjene informacije, ker pa sem po naravi tak, da raznoraznim "neumnostim" ne verjamem in ne nasedam, se glede tega bolj pesimist, zato moje pisanje ne vzemite preveè resno. V vsakem primeru pa je dobro biti previden pri teh stvareh, mimogrede na raèunalnik stakneš razne vohune, trojance, ... lahko ti zmaknejo še kakšne pomembne podatke, lahko pa si èisto navadni poskusni zajèek in bralec oglasov.

Oglaševanje na internetu je postalo že moèno nadležno ... ads, ads, ads, ... v nedogled ads by ... in tako naprej, oglasov, bannerjev in raznih utripajoèih slièic ne bere in ne gleda skoraj nihèe veè ... še veè, te barvite migetajoèe prikazni nam gredo na živce ali pa smo že popolnoma imuni nanje. Oglaševalci so se morali izmisliti nov trik, kako privabiti ljudi, da bodo brali oglase ... ja, zaslužek z branjem oglasov Rolling Eyes mogoèe res, mogoèe je pa samo vaba, kdor bo poskusil, bo vedel. Kdor ima èas ...

Lahko pa zatrdim nekaj: sodelovanje na forumu ti bo verjetno prineslo veè zadovoljstva, zvedel pa boš tudi veè uporabnega, kot pa pri branju nekakšnih "butastih" ameriških oglasov (reklam). Kaj pa zaslužek? hmm, ni vse v denarju, tudi informacija in znanje imata svojo ceno Wink
Forum je seveda v fazi zaèetka in trenutno še ne moremo govoriti o ne vem kakšnih uspehih, bo pa z vašo pomoèjo, s pomoèjo vseh èlanov, forum postal bogat vir uporabnih informacij, mogoèe za koga posredno tudi vir zaslužka. Èe imaš znanje, lahko delaš, èe delaš tudi zaslužiš. Verjemite in zaupajte vase in v svoje delo ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Pošlji E-sporoèilo Obišèi avtorjevo spletno stran
smiki



Pridružen/-a: Sre Jan 2008 19:00
Prispevkov: 68
Kraj: Savinjska dolina

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2008 12:12:20    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Sem pred leti poskusil pa razen spama virusov niè.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
kraken212



Pridružen/-a: Èet Nov 2007 17:12
Prispevkov: 141

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 29, 2008 22:52:56    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Ja, saj imate prav, to je le izguba èasa, ki ga lahko porabimo veliko koristneje. Zanimalo pa me je samo iz radovednosti èe to res deluje, nikoli nisem misli, da bi s tem redno služil.


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
MihaT.



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 8:14
Prispevkov: 115
Kraj: Bistrica pri Tržièu

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2008 13:27:30    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Èe imaš veliko èasa, potrpljenja in dobro internet povezavo Smile lahko kar nekaj zaslužiš. Sploh èe kaj € vložiš v to. Npr. kupiš si nekaj refferejev in za vsak njihov klik se tudi tebi polni raèun. Pri nekaterih straneh pa dobiš del zaslužka tudi za veè stopenj pod sabo, tako da se ti vloženi denar povrne že po nekaj dneh. Na mesec pa lahko dobiš tudi po veè 100€.
Jaz sem se iz radovednosti vpisal na nekaj teh strani, in evroti kar pritekajo.
Treba je vedeti, da tebi izplaèajo neznatno majhen delež kot ga oni dobijo od tvojih klikov. Raèunajo pa tudi na to, da jih veliko obupa preden pridejo do zneska za minimalno plaèilo.
Preden se vpišete na kakšno tako stran se dobro pozanimajte na googlu ali je stran fer ali ne. Obstajajo seznani "scam" strani, ki ne plaèujejo ali pa privabljajo ljudi z lažmi ali "ukrivljenimi resnicami". In NE kupujte si refferejev èe niste res sigurni, da vas ne bodo na****ili.
Upoštevati je treba tudi to, da te strani uporabljajo valuto USD ($). 1cent USD NI 1 cent EUR !
Ne goljufajte!!! Nekatere strani imajo programe za ugotavljanje ali uporabljate t.i. avtoclickarje, ki klikajo namesto vas. Ugotovijo tudi èe ste prijavljeni pod veèimi imeni. Za take prekrške vam zbrišejo raèun. Nekatere strani imajo med plaèljivimi oglasi tudi linke kot npr. If you click here we will charge you $XXX !!! Tako da lahko pridete tudi v negativno stanje in vam lahko znesek tudi iztožijo!! Baje se brez problema take tožbe iznièi, ampak vseeno...

Uff sem se razpisal Smile Dovolj bo Smile

ps: To ni reklama, zato tudi nisem omenil nobene strani ali mojega url za reffery.

Lp,
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2008 14:29:30    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Tudi èe bi bila reklama, vseeno je dobro vedeti in poznati take stvari. Stvar je vsekakor zanimiva, pa èeprav le za potešitev radovednosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Pošlji E-sporoèilo Obišèi avtorjevo spletno stran
Pokaži sporoèila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko Èasovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski èas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povleèeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group