Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

radio amatore 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Novice in dogodki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
some3

Pridružen/-a: Ned Maj 2008 9:02
Kraj: most na soči

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 22, 2008 20:09:22    Naslov sporočila: radio amatore 2 Odgovori s citatom

22-23 novembra 2008 se bo odvijal 2 sejem elektronime, radioamaterske opreme, zabavne elektronike........ v porednonah, italaija

kasneje, ko bom imel še letake za to prireditev jih bom pripel na temo tako, da je vstop za cca. 2€ cenejši

za vse ki uporabljate GPS navigacijo je nasov:

Treviso 1
33170 porednone

gps vas pripelje direktno pred vhod na parkrišče
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gargamel

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 11:51
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 24, 2008 19:29:36    Naslov sporočila: pordenone Odgovori s citatom

Zanima me kakšen je jesenski sejem v Pordenonu. Jaz sem do sedaj vedno hodil na spomladanskega. Je res da je jesenski manjši in da se ga ne splača obiskati, če te ne zanima predvsem radioamaterstvo.
some3

Pridružen/-a: Ned Maj 2008 9:02
Kraj: most na soči

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2008 13:58:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hja jesenski je res precej manjši vendar na zadnjem ki sem bil je bilo še kar dosti elektronike radioamaterstva pa tudi ni bio ne vem kaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2008 14:50:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni osebno se zdi jesenski bolj zanimiv, saj me radioamaterstvo in "šmekanje" avtomobilov ne zanima kaj dosti, mogoče avtomobili nekoliko bolj kot radioamaterstvo.
Če bo po sreči, grem v jeseni verjetno spet na sejem, tako da kdor je iz bližine Bleda, lahko računa na prevoz, seveda pod pogojem, da bom šel. Moja pot bo najbrž čez Trbiž, saj mi je bližje kot čez Ljubljano.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Novice in dogodki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu