Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

AVR + gsm SMS

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna elektronika in vezja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
klpzm



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 23:10
Prispevkov: 10
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2008 23:46:09    Naslov sporočila: AVR + gsm SMS Odgovori s citatom

Lp
Mene pa zanima sledeĆØe. Vedno bolj se pogljabljam v mikrokontrolerje. Rabil bi pomoĆØ ĆØlani kateri je že delal kakÅ”en program v Bascomu za mikrokontroler AVR preko katerega krmilimo izhode z sms sporoĆØili ( AT komande )
Na internetu obstajajo naĆØrti in programi vendar so ti v .hex obliki in se iz tega ne moreÅ” nauĆØiti niĆØesar saj ne moreÅ” program prenesti v kodo katero bi lahko ti spreminjal oz. videl kako je napisana.
Jaz bi se rad predvsem nauĆØil kako bi gsm povezal na mikrokontroler in preko at komand spreminjal izhode. S tem bi krepil oz. dobil veĆØ znanja glede teh mikrokontrolerjev. Zanima me samo program.
Hvala za pomoĆØ.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 13:33
Prispevkov: 75
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2008 08:47:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP!
To sem že naredil in bom med drugim tudi predstavil komunikacijo z GSMom na http://www.elektron.si/forum/viewtopic.php?t=60

Lepo povabljen.

LP, Grega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
klpzm



Pridružen/-a: Čet Jan 2008 23:10
Prispevkov: 10
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2008 14:51:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja kaj nej reĆØem lepo...vendar meni ne dopuÅ”ĆØa ĆØas da bi priÅ” na ta seminar, ker sem vse vikende zaseden ( Å”port Sad )
In komej delam Å”oli in Å”port skupaj. Vendar me ta poklic zelo zanima in bi se rad ĆØim veĆØ sam nauĆØil, ker v Å”oli se kaj takÅ”nega ne bom...in zato bi bil zelo hvaležen kakÅ”en program.
sem pa že gledal ta post, ki si dal link in me je zelo mikalo in pohvalno od tebe da boŔ kaj takŔnega organiziral in si pripravljen svoje znanje deliti z drugimi.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Digitalna elektronika in vezja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group