Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Favicon

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
qwertz



Pridružen/-a: Ned Jun 2008 10:49
Prispevkov: 48
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 21:53:43    Naslov sporočila: Favicon Odgovori s citatom

Opazil sem, da forum nima favicon-a, zato sem ga naredil in prosim, ĆØe ga dodate na forum.


favicon.zip
 Opis:
To ikono se doda z ukazom < link rel="shortcut icon" href="favicon.ico"> med < head> in < /head>.

Download
 Ime datoteke:  favicon.zip
 Velikost datoteke:  493 Bytes
 Downloaded:  798 krat

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 15:44:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, pa res, mi Ŕe na misel ni priŔlo Embarassed ker imam Ŕe nekaj drugih zadev v mislih.
No, pravzaprav Å”e nisem ĆØisto siguren v kateri php datoteko naj vrstico vrinem, ker je cel kup php datotek in vse je nekaj include-ano, nekako prepleteno med seboj. Pravzaprav imam namen narediti portal podobno kot stari forum elektro-n.com, pa se mi je moĆØno zataknilo pri realizaciji, kako forum vriniti v portal ali obratno Confused zadevo pa sem nekaj ĆØasa nazaj nekako sluĆØajno odkril, kako bom to reÅ”il, saj se niti znida (ustanovitelj foruma elektro-n) ni spomnil iz glave, kako je to naredil.

V sam forum bi sicer lahko vrinil favicon, verjetno pa jo bom dodal Å”ele, ko bosta portal in forum "zmiksana" skupaj ... mogoĆØe bom za zaĆØetek naredil kar prazen bel portal, samo toliko, da postavim tabele okrog foruma za glavo, stranske menije in nogo.

Ker nam vsem ni ĆØisto jasno, kaj sploh favicon je, bi prosil, da o tem napiÅ”eÅ” kaj veĆØ ...

wiki pa o tem piŔe naslednje...

sloreactor takole...

google pa najde te zadetke...

Vsekakor hvala za predlog, ki ga bom z veseljem upoŔteval. Mimogrede, ko berem o favicon, sem zasledil, da sme imeti le 16 barv, tale ico v zip datoteki pa ima 24b barve Confused sicer ni problem spremeniti "color mode"

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
qwertz



Pridružen/-a: Ned Jun 2008 10:49
Prispevkov: 48
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 16:00:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da je nesmiselno kopirati, ker že vsi linki povedo vse...

to je enostavna ikonica, ki se shrani zraven vaŔih zaznamkov, lahko jo vidite tudi zraven naslova v vaŔem brskalniku... skratka preberite si gradivo na linkih zgoraj...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz



Pridružen/-a: Ned Jun 2008 10:49
Prispevkov: 48
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 15, 2008 08:39:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

IzboljŔal sem favicon, sedaj je z brezbarvnim ozadjem, da se lepo vidi tudi v brskalniku v zavihkih.

Poskusil sem tudi z animiranim, vendar se niĆØ ne vidi...



favicon_brezbarvno_ozadje.zip
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  favicon_brezbarvno_ozadje.zip
 Velikost datoteke:  606 Bytes
 Downloaded:  774 krat


favicon_animirani.zip
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  favicon_animirani.zip
 Velikost datoteke:  1.37 KB
 Downloaded:  766 krat

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
moderator


Pridružen/-a: Čet Jan 2008 10:26
Prispevkov: 243
Kraj: TržiĆØ - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 18, 2008 06:52:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekaj ĆØasa je trajalo, ampak DODANO! Laughing Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.1m



Pridružen/-a: Pon Jan 2008 8:54
Prispevkov: 55
Kraj: GoriŔka primorska

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2008 11:06:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo. Sedaj so mi zavihki bolj vÅ”eĆØ in prej jih prepoznam.

BRAVO smajli_OK Dancing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group