Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

alfanumeriĆØni LCD display

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Programiranje mikrokontrolerjev in programatorji
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 27, 2008 17:29:40    Naslov sporočila: alfanumeriĆØni LCD display Odgovori s citatom

Živjo...
Imam eno upraŔanje...
za seminarsko nalogo sm si zbral alfanumeriĆØni LCD display.
Imam že vse elemente,sam Ŕe povezat jih je treba...
Uglaunem...
uporablen bo ATMEL ATtiny2313 in standard character moduls C216x01 od Crystal-Clear Technology.
Na mikroprocesor morem priklopit na Port B,sam ne vem po katerih nogicah...
Kaj ve kdo morda kako naj bi to Ŕlo?

Lep pozdrav



moj ekranĆØek.pdf
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  moj ekranĆØek.pdf
 Velikost datoteke:  153.4 KB
 Downloaded:  627 krat



Nazadnje urejal/a SmokeAbomb Čet Maj 29, 2008 10:07:58; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 27, 2008 18:16:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Enako boÅ” priklopil tako kot boÅ” napisal v programu.

Primer za BASCOM-AVR:

Koda:
Config Lcdpin = Pin , Db6 = Portb.5 , Db5 = Portb.6 , Db4 = Portb.7 , Db7 = Portb.2 , E = Portb.1 , Rs = Portb.0
Config Lcd = 16 * 2


Se pravi,da ga boÅ” pin D6 povezal na portb.5,D5 na portb.6 in tako dalje. To je samo primer programa. Za tvoje bi veljajo drugaĆØe,saj bi imel na PORTB povezano. To kar se tiĆØe podatkovnih linij,kar se pa tiĆØe krmilnih moraÅ” pa R/W vezati na minus,RS(RESET)ma portb.0,E(Enable) pa na portb.1,kontrast(pin 3-lcd-ja)vežeÅ” na srednji odcep 4,7k trimerja,prvi odcep na +5V ter tretji odcep na minus.

Uporabil boÅ” podatkovne linije od D4 pa do D7,se pravi da ga boÅ” z 4 biti "fural"

Ostale boÅ” menda znal,napajnje. Poglej v tisti datasheet ki si ga prilepil pod "PIN assigment".

ƈe ne bo Å”lo,ti bom pa potem pomagal z shemo.

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 21:38:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aha!
OK hvala.
sej so me ubistvu zanimale krmilne...
Pa shema bi bla priporoĆØljiva,ĆØe jo sluĆØajno imaÅ”.
DrugaĆØe pa Å”e 1x hvala za pomoĆØ
Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 08:21:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa Ŕe shemo:

V tem primeru bi veljala tale konfiguracijska vrstica:

Koda:
Config Lcdpin = Pin , Db7 = Portb.2 , Db6 = Portb.3 , Db5 = Portb.4 , Db4 = Portb.5 , E = Portb.6 , Rs = Portb.7
Config Lcd = 16 * 2


P.S: Trimer naj ima vrednost okoli 4k7-10k



shema.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  45.27 KB
 Pogledana:  2297 krat

shema.JPG



_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 10:10:29    Naslov sporočila: Shema Odgovori s citatom

Uf,hvala...
S to shemo si mi zelo pomagal.
Ta shema velja za moj ekranĆØek,ali je primer pomevezave?

Hvala Ŕe 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 10:14:19    Naslov sporočila: Re: Shema Odgovori s citatom

SmokeAbomb je napisal/a:
Uf,hvala...
S to shemo si mi zelo pomagal.
Ta shema velja za moj ekranĆØek,ali je primer pomevezave?

Hvala Ŕe 1x


VeĆØinoma imajo danaÅ”nji LCD prikazovalniki enak razpored pinov,tako da je ta isti kot tvoj. Nekateri imajo osvetlitev na prvi dveh pinih nekaterih imajo pa na zadnjih dvem. Tvoj ima na pinu 15(GND) ter pin 16(+5V). ƈe boÅ” uporabil osvetlitev,moraÅ” na plus pin vezati vsaj kakÅ”en 50 ohm upor,ker drugaĆØe se vse skupaj greje,saj je osvetlitev kar poÅ”teno požreÅ”na.

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 21:09:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok!
Hvala Ŕe 1x...
Pa ĆØe ĆØesa ne bom vedel, bom vpraÅ”al.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 21:20:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SmokeAbomb je napisal/a:
Ok!
Hvala Ŕe 1x...
Pa ĆØe ĆØesa ne bom vedel, bom vpraÅ”al.


kamot Wink

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 12:56:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hehe
Evo,sem spet tukaj...
Zdej bi te bolj neki prosil,kot upraŔal...
ƈe mi lahko v slovenÅ”ĆØini napiÅ”eÅ” opise prikljuĆØkov na ATMEL ATtiny2313 ker je vse samo v ang. in ne razumem strokovnih izrazov...
:S
ĆØe ti ni odveĆØ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 13:24:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SmokeAbomb je napisal/a:
Hehe
Evo,sem spet tukaj...
Zdej bi te bolj neki prosil,kot upraŔal...
ƈe mi lahko v slovenÅ”ĆØini napiÅ”eÅ” opise prikljuĆØkov na ATMEL <a>ATtiny2313</a> ker je vse samo v ang. in ne razumem strokovnih izrazov...
:S
ĆØe ti ni odveĆØ...


Kaj jih moraÅ” opisati v seminarski a? Laughing enkrat sem to delal,vendar je za atmego8,ĆØasovniki,pomnilnik,utd..

Si pognal LCD?

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 13:33:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem gledal na tem raĆØunalniki,pa nimam. Lahko poĆØakaÅ” do pondeljka? Imam v LJ prenosnik in tudi tisti dokument....
_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 13:41:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma ja,sej pol veÅ” kako je to...
Zahtevajo preveĆØ...
Ja,bi bilo lepo, ĆØe bi lahko ĆØaakal do ponedeljka, samo imam jutri zagovor...
LCD dela, ampak mi ne zazna ĆØipa v BASCOMU in ga ne morem naložit...
Pregleda za napake in ko more naložit se ustavi...
Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 14:15:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sej pomoje bi rabu sam tiste ki jih uporablam...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 18:28:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SmokeAbomb je napisal/a:
Ma ja,sej pol veÅ” kako je to...
Zahtevajo preveĆØ...
Ja,bi bilo lepo, ĆØe bi lahko ĆØaakal do ponedeljka, samo imam jutri zagovor...
LCD dela, ampak mi ne zazna ĆØipa v BASCOMU in ga ne morem naložit...
Pregleda za napake in ko more naložit se ustavi...
Confused



Vem kako je to,sem jo lani zadnjiĆØ obisoval Very Happy


Kako to da ti ga ne zazna? Si se kaj igral z fuse biti?si pazil pri povezovanju? napajanje...

Sicer jaz imam samo osnovno delovanje oz. njegov opis,kaj vsebuje,koliko spomina,bitov,registrov,timerjev,.... Nimam podrobno prikljuĆØke oz porte. DrugaĆØe imaÅ” pa v datasheetu vse napisano,ĆØe si dober v angleÅ”ini ti ne bom problem Wink

DrugaĆØe pa :

Port B is an 8-bit bi-directional I/O port with internal pull-up resistors (selected for each
bit). The Port B output buffers have symmetrical drive characteristics with both high sink
and source capability. As inputs, Port B pins that are externally pulled low will source
current if the pull-up resistors are activated. The Port B pins are tri-stated when a reset
condition becomes active, even if the clock is not running.

Ter posamezni prikljuĆØki:

The alternate pin configuration is as follows:
ā€¢ USCK/SCL/PCINT7 - Port B, Bit 7
USCK: Three-wire mode Universal Serial Interface Clock.
SCL: Two-wire mode Serial Clock for USI Two-wire mode.
PCINT7: Pin Change Interrupt source 7. The PB7 pin can serve as an external interrupt
source.
ā€¢ DO/PCINT6 - Port B, Bit 6
DO: Three-wire mode Universal Serial Interface Data output. Three-wire mode Data output
overrides PORTB6 value and it is driven to the port when data direction bit DDB6 is
set (one). However the PORTB6 bit still controls the pull-up enabling pull-up, if direction
is input and PORTB6 is set (one).
PCINT6: Pin Change Interrupt Source 6. The PB6 pin can serve as an external interrupt source.

DI/SDA/PCINT5 - Port B, Bit 5
DI: Three-wire mode Universal Serial Interface Data input. Three-wire mode does not
override normal port functions, so pin must be configured as an input. SDA: Two-wire
mode Serial Interface Data.
PCINT5: Pin Change Interrupt Source 5. The PB5 pin can serve as an external interrupt
source.
ā€¢ OC1B/PCINT4 ā€“ Port B, Bit 4
OC1B: Output Compare Match B output: The PB4 pin can serve as an external output
for the Timer/Counter1 Output Compare B. The pin has to be configured as an output
(DDB4 set (one)) to serve this function. The OC1B pin is also the output pin for the PWM
mode timer function.
PCINT4: Pin Change Interrupt Source 4. The PB4 pin can serve as an external interrupt
source.
ā€¢ OC1A/PCINT3 ā€“ Port B, Bit 3
OC1A: Output Compare Match A output: The PB3 pin can serve as an external output
for the Timer/Counter1 Output Compare A. The pin has to be configured as an output
(DDB3 set (one)) to serve this function. The OC1A pin is also the output pin for the PWM
mode timer function.
PCINT3: Pin Change Interrupt Source 3: The PB3 pin can serve as an external interrupt
source.
ā€¢ OC0A/PCINT2 ā€“ Port B, Bit 2
OC0A: Output Compare Match A output. The PB2 pin can serve as an external output
for the Timer/Counter0 Output Compare A. The pin has to be configured as an output
(DDB2 set (one)) to serve this function. The OC0A pin is also the output pin for the PWM
mode timer function.
PCINT2: Pin Change Interrupt Source 2. The PB2 pin can serve as an external interrupt
source.
ā€¢ AIN1/PCINT1 ā€“ Port B, Bit 1
AIN1: Analog Comparator Negative input. Configure the port pin as input with the internal
pull-up switched off to avoid the digital port function from interfering with the function
of the analog comparator.
PCINT1: Pin Change Interrupt Source 1. The PB1 pin can serve as an external interrupt
source.
ā€¢ AIN0/PCINT0 ā€“ Port B, Bit 0
AIN0: Analog Comparator Positive input. Configure the port pin as input with the internal
pull-up switched off to avoid the digital port function from interfering with the function of
the Analog Comparator.
PCINT0: Pin Change Interrupt Source 0. The PB0 pin can serve as an external interrupt
source.
Table 26 and Table 27 relate the alternate functions of Port B to the overriding signals
shown in Figure 25 on page 54. SPI MSTR INPUT and SPI SLAVE OUTPUT constitute
the MISO signal, while MOSI is divided into SPI MSTR OUTPUT and SPI SLAVE
INPUT.

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 20:59:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma ja sej to je,ker ne poznam strokovnih izrazov...
AngleÅ”ĆØino znam tolko,da se lahko sporazumevam
Very Happy
Tistih strokovnih izrazov pa nimam pojma
Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 30, 2008 21:58:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DrugaĆØe je pa ekranĆØek priklopljen kot je na shemi...
Ne vem kaj je,pomoje je kej s ploÅ”ĆØico al pa data kablom...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 31, 2008 22:53:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok, Å”e 1x hvala za tvojo pomoĆØ.
Wink
Brez tebe mi pomoje nebi uspelo!
Uživaj

LP Timo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 07:56:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SmokeAbomb je napisal/a:
Ok, Å”e 1x hvala za tvojo pomoĆØ.
Wink
Brez tebe mi pomoje nebi uspelo!
Uživaj

LP Timo


A sedaj si pognal? Preveri povezave,kontrast,ter samo kodo. Druga ne more biti.

DrugaĆØe boÅ” jutri dobil zveĆØer dobil tisti opis za procesor,vsaj približni opis.

Me veseli da ti je nekako ratalo Cool

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 10:15:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma ubistvu sem bil na maturi tako,da ni delalo...
pa mi je potem profesor povedal,da je možno,da so kristalĆØki na pliÅ”ĆØici od mikrokontrolerja...
samo pomoje je bolj kabel za prenos podatkov iz raĆØunalnika...
ali je pa sam mikrokontroler...
Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 10:23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SmokeAbomb je napisal/a:
ma ubistvu sem bil na maturi tako,da ni delalo...
pa mi je potem profesor povedal,da je možno,da so kristalĆØki na pliÅ”ĆØici od mikrokontrolerja...
samo pomoje je bolj kabel za prenos podatkov iz raĆØunalnika...
ali je pa sam mikrokontroler...
Very Happy


uff,pa bi mi poslal program,ter slikal celotno vezje,da bi lahko skupaj reŔila,ker krmiljenje takŔnega LCD-ja ni problem,samo prave krmilne in podatkovne bite moraŔ imeti. daj pripni program,ter kakŔno sliko vezja-ali sheme(ali je ista?)

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 10:52:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Povezal sem po tvoji shemi...

Program:

$regfile="ATtiny2313.dat"
Config Lcdpin = Pin , Db7 = Portb.5 , Db6 = Portb.4 , Db5 = Portb.3 , Db4 = Portb.2 , E = Portb.1 , Rs = Portb.0
Config Lcd = 16 * 1a
Do
Cls

Lcd "KONEC MATURE"


Loop

Zato sem si tudi izbral to nalogo,ker je dokaj lahka...
Za ene malo manj,za ene pa malo bolj
Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 11:19:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SmokeAbomb je napisal/a:
Povezal sem po tvoji shemi...

Program:

$regfile="<a>ATtiny2313</a>.dat"
Config Lcdpin = Pin , Db7 = Portb.5 , Db6 = Portb.4 , Db5 = Portb.3 , Db4 = Portb.2 , E = Portb.1 , Rs = Portb.0
Config Lcd = 16 * 1a
Do
Cls

Lcd "KONEC MATURE"


Loop

Zato sem si tudi izbral to nalogo,ker je dokaj lahka...
Za ene malo manj,za ene pa malo bolj
Very Happy


uff,Å”ele sedaj sem opazil napako,namreĆØ zamenjal sem vrstni red podatkovnih liniji,ter krmilnih.

tole bo pravo:

Koda:
Config Lcdpin = Pin , Db7 = Portb.2 , Db6 = Portb.3 , Db5 = Portb.4 , Db4 = Portb.5 , E = Portb.6 , Rs = Portb.7
Config Lcd = 16 * 1a


To se pa zgodi,ĆØe na hitro delaÅ”. Embarassed

Probaj tole pa poroĆØaj.

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 15:52:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma sej je pomoje nekje na vezju napaka,ker je en soŔolec probau druge programe naložit,pa ni delalo...
Bom probal,pa ti poroĆØam,samo morem najprej raĆØunalnik popravit,da bo delal, ker preveĆØ Å”teka in ne morem niĆØ nardit...
:S
bom poroĆØal,ko bom delal to.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 21:28:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no nisem videl tvojega vezja,zato ne morem oceniti kaj je narobe. Najbolje je,da sestaviĆØ celotno vezje na protoboardu,pa sprobaÅ”,tako se lahko tudi igraÅ”,a velika možnost pa je,da lahko vse skupaj skuriÅ” Wink
_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SmokeAbomb



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2008 21:30:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hehe
nene
se bom kar s tem vezjem poigral...
Very Happy
sej more bit neka malenkost,ne more bit nekaj hudo narobe...
bomo videli
Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 04, 2008 08:17:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si že odkril napakico?

P.S: Povej mi mail naslov,da ti poŔljem tisti dokument.

_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Programiranje mikrokontrolerjev in programatorji Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group