Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PoŔiljanje zs in postov, danes

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
BrezC



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 12:49
Prispevkov: 133
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 04, 2008 15:56:49    Naslov sporočila: PoÅ”iljanje zs in postov, danes Odgovori s citatom

Danes ko sem poÅ”iljal zs in postal sporoĆØila na forum mi je javljalo neko napako nekaj v zvezi smtp php linija 112 ali nekaj podobnega, vendar zgleda da je Å”lo vseskupaj le skozi, ker vidim moje danaÅ”nje poste...Je kaj narobe na mojem routerju, ker ga imam precej zaprtega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
moderator


Pridružen/-a: Čet Jan 2008 10:26
Prispevkov: 243
Kraj: TržiĆØ - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 05, 2008 10:40:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe je samo nekaj v zvezi, potem ne morem niĆØ povedati. Prilepi napako!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 05, 2008 12:33:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VĆØeraj je potekla domena reber.si, in ker obstaja tudi NS1.reber.si je gotovo povezano s tem, no, nekako zadnji trenutek sem podaljÅ”al domeno. Tako reber.si kot elektron.si je uradno v lasti mojega kolega ki je pravna oseba ... dejansko pa se znajdemo Wink
_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bostjan91



Pridružen/-a: Pon Mar 2008 20:15
Prispevkov: 160
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 05, 2008 12:58:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pa Ŕe zanima, ali je www.elektron.si stran povezana kaj z www.elektro-n.com?
_________________
Moj blog
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 05, 2008 13:01:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda,elektrno.si je "sin" elektro-n.com. Namesto starega foruma je novi forum,nekatere teme so tudi iz starega ,tako da ĆØe boÅ” kaj iskal,poglej tudi na stari forum,pa boÅ” naÅ”el odgovor.
_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
bostjan91



Pridružen/-a: Pon Mar 2008 20:15
Prispevkov: 160
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 05, 2008 13:03:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok, zanima me Å”e, zakaj potem ne dela, ko pri tastarem grem na forum ali ko hoĆØem naložiti kaj iz filemanagerja?
_________________
Moj blog
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dkone



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 9:47
Prispevkov: 265
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 05, 2008 13:04:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To bo pa znal povedati @Reber.
_________________
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group