Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kje kupiti vodikov peroksid in kislino HCl za jedkanje TIV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Izdelava tiskanih vezij in ohišij za elektroniko
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Lord_KING

Pridružen/-a: Ned Feb 2016 16:38

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2016 12:21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sedaj me zanima vrstni red kemikalij(da ne bo kabum!!) Twisted Evil
In razmerje kemikalij?
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2016 12:26:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kislino vzemi 30% oziroma 30-35% (ne vem točno koliko je), je mogoče le malenkost dražja od tiste 19-20% kisline. Razlika je v receptu za pripravo mešanice za jedkanje Wink

Že večkrat sem napisal recept, ki deluje dobro, pa ga bom še 1x, ne bo škodilo:
3 deli vode
2 dela HCl 30%
1 del H2O2 30%

Recepta za 19% kislino nimam, ker jo nikoli ne kupim, vedno vzamem močnejšo.

Več o tem je napisano v tej temi kjer nadaljuj debato o razmerju mešanja in tam postavi vprašanje v zvezi s tem, ker tukaj je debata o nakupu in mestu nakupa.

ule

Pridružen/-a: Čet Jun 2008 13:44
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2016 13:01:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je kdo pred kratkim kupoval peroksid? Prejšnji teden sem se ustavil v trgovini mavrica v šiški in mi je prodajalka razložila, da ga ne sme več prodaja fizičnim osebam. Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2016 08:44:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, informacija bo kar točna, tudi meni so tako povedali, ampak se da vse zmenit... za stalne stranke vse Wink
Kdor ne bo mogel nikjer kupiti, oziroma mu ne bodo hoteli prodati, se lahko obrne name.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Izdelava tiskanih vezij in ohišij za elektroniko Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu