Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

sprintat imenik iz androida?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Telekomunikacije, GSM, GPRS, UMTS, radioamaterstvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Karletto

Pridružen/-a: Ned Feb 2009 3:04
Kraj: KP/ Kras/ Trst

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2016 18:18:17    Naslov sporočila: sprintat imenik iz androida? Odgovori s citatom

spet jaz Embarassed
Imam idejo, ki pa ni tako iz ''trte izvita''. Namreč od kadar uporabljam mobilne telefone - to je cca 20 let, se mi je zgodilo že več nevšečnosti - okvara telefona, okvara SIM kartice in tudi telefon so mi enkrat ukradli.
Torej vsakokrat se je zgodilo to, da nisem imel dostopa do imenika tel. številk in nastal je velik problem! Da se mi to zdaj zgodi, bi bil to pravi glavobol. Zaenkrat zadevo rešujem tako, da si pomembne številke shranjam na telefon in hkrati na SIM kartico... Rolling Eyes

Se pravi za preventivo bi rad sprintal imenik tel.št. - po domače prekopiral številke iz androida na papir...

POMOČ
hvala LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2016 18:46:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A sinhronizacija z gmail ni v redu?

Lahko shraniš številke tudi na SD kartico.

Prav gotovo obstaja kakšna aplikacija, ki zna izvoziti imenik v kakšen bolj prijazen format v elektronski obliki Rolling Eyes no, to bi tudi mene zanimalo, ker jaz imam imenik v računalniku, posodabljam ga ročno, nekako sproti, ko dodam stik v telefon, ampak običajno je ravno obratno, najprej shranim v računalnik, v telefon shranim le tiste, ki jih res potrebujem, oziroma jih potrebujem pogosteje.

Karletto

Pridružen/-a: Ned Feb 2009 3:04
Kraj: KP/ Kras/ Trst

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 13, 2016 20:44:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem pogooglal in takih appov je polno - takih, onakih, za android, na .pdf... ni da ni Embarassed
bom poskusil in poročam
hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Telekomunikacije, GSM, GPRS, UMTS, radioamaterstvo Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu