Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

UNC Server

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> RaĆØunalniÅ”tvo - sploÅ”no
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mirator



Pridružen/-a: Tor Mar 2014 14:49
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2015 12:04:31    Naslov sporočila: UNC Server Odgovori s citatom

Ali mi lahko kdo razloži, kaj je UNC Server. Kar nenadoma se mi je pojavil med programi, ki se izvajajo. Imam pa Windows 7 Professional, 64 bitni operacijski sistem.
_________________
ƈe si praktik, spoÅ”tuj teorijo, ĆØe si teoretik, spoÅ”tuj prakso.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flomaster



Pridružen/-a: Ned Jan 2014 21:23
Prispevkov: 53
Kraj: Kranjsterdam

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2015 14:59:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa pravi google ?
ImaÅ” mogoĆØe prenosni raĆØunalnik Lenovo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirator



Pridružen/-a: Tor Mar 2014 14:49
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2015 17:38:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala. Imam prenosnik Lenovo in samo na njemu se mi pojavlja ta program. Na stacionarnem raĆØunalniku Lenovo , ravno tako z Windowsi 7 vendar z 32 bitnim OS, pojava UNC Serverja Å”e nisem opazil.
Ja Googel je že v redu, samo moraÅ” obvladati angleÅ”ĆØino. Z mojim znanjem angleÅ”ĆØine pa se le stežka prebijam, zato sem priĆØakoval kakÅ”no pojasnilo v slovenÅ”ĆØini.

_________________
ƈe si praktik, spoÅ”tuj teorijo, ĆØe si teoretik, spoÅ”tuj prakso.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Spajky
moderator


Pridružen/-a: Tor Okt 2008 8:20
Prispevkov: 239
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 08:44:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Exclamation To je kot pravijo "Server sistemske nadgradnje" za Lenovo prenosnike, ki laufa v ozadju (C:\Program Files (x86)\Lenovo\System Update\UNCServer.exe). Pravijo, da je nerodnost v programu ThinkVantage System Update (TVSU) - ta ga starta in je avtomatska storitev za nadgradnje Lenovo softverja in predstavlja potencialni varnostni rizik, saj si dovoli internet promet mimo požarnega zidu.

Pametno je ta servis v Win onesposobit oz. z Lenovo-ve strani potegnit update za to, ĆØe so to napako sploh popravili. Tudi ĆØe ga onesposobiÅ”, utegne laufat v ozadju/nevidno ..., tako, da lahko updejte Å”e vedno lahko roĆØno nameÅ”ĆØaÅ” z njihove strani z manualnim startom tega servisa ....

Idea ƈe ti komp drugaĆØe dela, je IMHO najbolje ta njihov program za njihove osvežitve/nadgradnje kar deinstalirat! Zgleda, da ni kaj dosti koristi od njega .. evo sem ti bolj po domaĆØe prevedel zadeve z Gugla ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mirator



Pridružen/-a: Tor Mar 2014 14:49
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 09:00:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super. Hvala. Verjamem, da bo pojasnilo oz. razlaga priŔla prav Ŕe komu.
_________________
ƈe si praktik, spoÅ”tuj teorijo, ĆØe si teoretik, spoÅ”tuj prakso.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> RaĆØunalniÅ”tvo - sploÅ”no Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group