Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pmivalni stroj CandyCI7850

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 29, 2014 12:25:21    Naslov sporočila: Pmivalni stroj CandyCI7850 Odgovori s citatom

Pozdravljeni stroj slabo pomiva posodo v programu 1, ne dosega željene temperature 65 stopinj kot piŔe na programu in tudi v nadaljnem pranju ne samo do 55 stopinj C.
Kaj lahko sam naredim da ne bo treba klicati servisa?
Stroj je star 13 let.
Koliko je lahko odstopanja temp.?
Hvala za nasvete.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 29, 2014 16:08:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe je problem samo v prenizki temperaturi, drugaĆØe pa dela normalno, potem je lahko kaj narobe s termostatom, oziroma vezjem za kontrolo temperature. V vsakem primeru preventivno ĆØiÅ”ĆØenje filtrov ne more Å”koditi.

Na hitro sem poiskal navodila, prilagam link
http://pdfretriever.com/ref_sien.php?ID=3350660&lg=E&src=8

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srecko



Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Prispevkov: 125
Kraj: Å ebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 29, 2014 19:17:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tukaj imaÅ” servisni manual pa ga snemi, ĆØe ti kaj pomaga. Very Happy


LP SreĆØko

_________________
samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 29, 2014 21:07:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Navodila imam tudi jaz samo v tej smeri niĆØ ne piÅ”e.
Stroj dela normalno samo, pomije slabo, ker je prenizka temperatura ( oĆØitno).
ƈiÅ”ĆØenje filtrov in ĆØiÅ”ĆØenje stroja z ĆØistilom je že opravljeno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko



Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Prispevkov: 125
Kraj: Å ebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 30, 2014 10:20:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glej jaz sem ti dal SM in v njem je naĆØrt ter diagram poteka programa in poglej kateri termostat ti vklaplaj to temperaturo za katero praviÅ”, da jo ne doseže in ali ti v danem trenutku sploh programator vklopi ta termostat. Very Happy

LP SreĆØko

_________________
samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 30, 2014 17:07:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala, bom pogledal samo se bojm da se ne bom veliko pomagal z shemami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater40



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Prispevkov: 199
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 04, 2014 11:35:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VĆØeraj sem pregledasl dva termostata in oba delata,prvi je 45,drugi je dvojni 55 in 65 stopinj.C, nato sem dal pomivanje posode in zaraven priklopil instrument za merjene temporature ( instrument UT33C),rezultati so naslednji program 1-3 temp. 55 stopinj, program 3 ---> 60 stopin.Praviloma bi moralo boti 65 stopinj Ne vm pa koliko je omenjeni instrument toĆØen ĆØeprav v navodilih piÅ”e da je odstopanje temp. 1%,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group